Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz powiedział, czy ochrzci syna. Jego odpowiedź nie zostawia wątpliwości

Krzysztof Ibisz (57 l.) oraz jego ukochana żona parę dni temu powitali na świecie synka Borysa. Gwiazdor radosną nowiną podzielił się w swoich social mediach, gdzie nie ukrywał, że jest to dla niego jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Po porodzie pojawiły się jednak pytania, czy para ochrzci potomka.

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej znanych prezenterów w Polsce. Nic więc dziwnego, że jego życie prywatne wzbudza tak duże emocje. W zeszłym roku Ibisz wziął trzeci ślub z modelką Joanną Kudzbalską, która jest od niego o 27 lat młodsza. Krzysztof w wielu wywiadach mówił, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Krzysztof Ibisz ochrzci dziecko? Nie zostawił wątpliwości

Joanna Kudzbalska urodziła przed planowanym terminem, jednak dziecko jest zdrowe, a mama maluszka czuje się doskonale. Krzysztof Ibisz i jego ukochana żona są bardzo szczęśliwi.

Reklama

Ostatnio w mediach pojawiło się sporo informacji na temat gwiazd, które deklarują, że nie zamierzają ochrzcić swoich dzieci. Powiedziała o tym Agnieszka Włodarczyk czy Małgorzata Rozenek. Jakie jest więc zdanie Krzysztofa Ibisza i jego żony na ten temat?

W rozmowie z nami Krzysztof ujawnił, że on oraz jego ukochana jeszcze o tym nie rozmawiali, ale wydaje mu się, że raczej na pewno ochrzci maluszka.

"Myślę, że tak, ale muszę przyznać, że tyle emocji towarzyszyło nam w czasie zarówno ciąży, zwłaszcza tych ostatnich tygodni, oraz w czasie porodu, że nie rozmawialiśmy o tym, ale myślę, że raczej na pewno tak". - wyjawił Ibisz.

Krzysztof Ibisz - kariera i życie prywatne

Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie. W 1984 roku ukończył LIII Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna w Warszawie, a w 1988 roku studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. W 1998 roku został absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Współprowadził też wszystkie edycje programu rozrywkowego Polsatu "Jak oni śpiewają". Od września 2008 roku do czerwca 2009 roku prowadził teleturniej "Gdzie jest Kłamczuch?". Od marca do czerwca 2010 roku współprowadził z Agatą Młynarską show "On i ona".

Od września 2012 do kwietnia 2013 roku współprowadził z Anną Zejdler-Ibisz nadawany w Polsacie program "Studio weekend". Latem 2013 roku był wydawcą i współprowadził audycję "Bezpieczne wakacje z Plusem". W styczniu 2014 roku został współprowadzącym weekendowe wydania porannego programu "Nowy dzień w Polsat News", a w marcu 2014 roku także współprowadzącym program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie.

Od 1998 do 2004 roku był mężem dziennikarki Anny Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 roku żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. W 2021 roku zawarł związek małżeński z Joanną Kudzbalską, z którą ma syna Borysa.
Zobacz także:

"Taniec z gwiazdami" 13: uczestnicy mierzą się z przebojami Krawczyka

Szokujący werdykt! Nawet Krzysia Ibisza zatkało, gdy ogłosił, kto odpadł!

Joanna i Krzysztof Ibisz zostali rodzicami! "Kilka dni przed terminem..."

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy