Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: majątek zbudowali na swojej miłości

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) i Radosław Majdan (50 l.) to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Prowadzą intensywne medialne życie i dostarczają swoim fanom wielu emocji. Ile tak naprawdę zarabiają gwiazdy i jakim majątkiem dysponują? Sprawdziliśmy!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: do trzech razy sztuka

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przed swoim hucznym ślubem wchodzili w związek małżeński dwukrotnie. Pierwszym mężem Małgorzaty był Łukasz Bukaczewski, drugim - aktor Jacek Rozenek. Żonami Radosława były z kolei Sylwia Majdan, a następnie Dorota "Doda" Rabczewska.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się w 2013 r. w kinie w warszawskich Złotych Tarasach. Piłkarzowi udało się zdobyć numer Małgosi, a potem ich miłość rozkwitła dość szybko. W 2016 r. wzięli ślub, a w 2020 r. urodził się ich synek - Henryk Majdan. 

Reklama

Małgorzata Rozenek Majdan: co przyniosło jej popularność i pieniądze?

Małgorzata Rozenek zyskała popularność dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu" emitowanym w latach 2012-2014 na antenie TVN. Od 2012 r. gwiazda współpracuje z Grupą TVN. Oprócz programu, który pozwolił jej zaistnieć w mediach, prowadziła też "Piekielny hotel" oraz "Projekt Lady". Razem z mężem Radosławem Majdanem brali udział w programie rozrywkowym "Azja Express" i reality show "Iron Majdan".

Radosław Majdan: nie tylko piłkarz

Radosław Majdan to natomiast piłkarz występujący niegdyś na pozycji bramkarza - to właśnie wtedy zarobił pierwsze pieniądze. Znany jest także jako ekspert telewizyjny i komentator, przedsiębiorca, działacz społeczny i osobowość medialna. 

Jest wychowankiem klubu Pogoń Szczecin, dwukrotnie zdobył tytuł mistrza Polski z drużyną Wisła Kraków, występował także w reprezentacji Polski. Po zakończeniu kariery sportowej aktywnie angażuje się w sport jako trener czy komentator. W latach 2012-2014 był również gitarzystą zespołu rockowego "The Trash".

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: ślub pozwolił im się wzbogacić

Choć każde z nich zarabiało duże kwoty w pojedynkę, to połączenie sił zdecydowanie pomogło im się wzbogacić. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są chętnie oglądani w mediach, co przekłada się na powiększanie ich majątku. Rzadko przepuszczają okazję, by wziąć udział w intratnym projekcie.

Przełomem dla duetu był udział w programie "Azja Express", gdzie zaistnieli jako para. W programie zarobili aż pół miliona złotych, a telewizyjne show okazało się przepustką do rozwijania dalszych interesów. Gdy para pojawia się razem na imprezie, na takim wyjściu zarabia przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Już rok po ślubie Małgosia i Radek dwukrotnie powiększyli swój majątek. 

Miliony zarabiane dzięki aktywności w mediach to nie wszystko. Para ma na swoim koncie także biznesy, takie jak marka odzieżowa "Mrs. Drama" oraz marka kosmetyczna "VABUN".

Zobacz także:

Radosław Majdan zrezygnował z pracy. Zamieścił wymowny wpis. Co na to Rozenek?

Małgorzata Rozenek niczym Xena Wojownicza Księżniczka. Zaszalała ze stylizacją

Małgorzata Rozenek à la bufiasta pomarańcza i jej opalone nogi brylują na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia krocie. Za kampanię reklamową zgarnia nawet pół miliona zł!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy