Reklama
Reklama

Halina Mlynkova przekazała ważne wieści. Chodzi o jej partnera Marcina!

Halina Mlynkova opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przekazała ważne wieści. Gwiazda nie kryje się ze zmianami, wręcz przeciwnie, chce by jej fani byli o wszystkim informowani na bieżąco.

Życie miłosne Haliny Mlynkovej

Halina Mlynkova zdecydowała się w ostatnich latach na wiele ważnych życiowych zmian. Gwiazda jest po dwóch rozwodach, a teraz związała się z trzecim partnerem. Para jest bardzo szczęśliwa i planuje się pobrać. W zeszłym roku na świat przyszedł ich synek, Leo.

Przypomnijmy, że pierwszym mężem Mlynkovej był Łukasz Nowicki, z którym rozwiodła się w 2012 roku. Z tego związku artystka ma syna Piotra. Trzy lata później ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, tym razem z producentem muzycznym Leszkiem Wroną. 

Reklama

Wydawało się, że w końcu odnalazła swoją miłość, ale związek nie przetrwał i w 2020 roku wokalistka rozwiodła się po raz drugi. Obecnie jest w relacji z muzykiem i wokalistą Marcinem Kindlą. 

W 2020 roku Mlynkova wróciła do Polski i zabrała się do intensywnej pracy. Postanowiła zrealizować zawodowe plany, które nieustannie odkładała na później. Wróciła na scenę, poznała nową miłość i po raz kolejny została mamą.

Ważne zmiany w życiu zawodowym Haliny Mlynkovej

Teraz zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym informuje o ważnych dla niej zmianach. Okazuje się, że rozstała się z agencją, która zajmowała się organizacją jej dotychczasowych koncertów. Tym zadaniem zajmie się teraz... Marcin Kindla, jej partner!

"Chciałam wam powiedzieć, że w moim życiu zawodowym nastąpiły duże zmiany. Nasze drogi z Joasią Gajewską, JGMusic rozchodzą się. Od dziś rozpoczynam współpracę z KMevents, Kindla Music, czyli z Marcinem Kindla i jego ekipą" - napisała Mlynkova.

W dalszej części podziękowała swoim współpracownikom: "Asieńko! Bardzo ci dziękuję za wspólną drogę, wsparcie, wiele pięknych wspomnień, ale też wiele lekcji zawodowych! Dziękuję ci najbardziej za to, że mino wszystkich zawodowych relacji nasza przyjaźń przetrwała! Pamiętam i chcę pamiętać tylko to najlepsze, bo obie na to zasługujemy i wierzę, że nasza relacja się nie zakończy!".

***

Zobacz także:

Halina Młynkowa tłumaczy się ze swojej dziwacznej stylizacji

Halina Mlynkova pokazała twarz synka. Leo właśnie skończył rok

Halina Mlynkova z najnowszym facetem i synkiem w Opolu. Szykuje się do trzeciego ślubu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova | Marcin Kindla
Reklama
Reklama
Reklama