Reklama
Reklama

Hakiel rozpamiętuje małżeństwo z Cichopek słowami Papieża. A ona? Szaleje na Malediwach

Marcin Hakiel (38 l.) najwyraźniej nadal nie może się pozbierać w obliczu nadchodzącego wielkimi krokami rozwodu. Kasia Cichopek (39 l.) z kolei cieszy się z życia i zgodnie z własną tradycją wyjechała na święta do ciepłych krajów. Tym razem wybrała Malediwy. Ewidentnie widać, kto bardziej cierpi z powodu rozstania. Może to czas na skorzystanie z pomocy profesjonalisty?

Marcin Hakiel na święta wielkanocne wybrał się do Zakopanego. To właśnie tam w 2008 roku para pobrała się po 3 latach znajomości. "Taniec z Gwiazdami" zapoczątkował ich miłość, teraz czeka ich jedynie "jedna wizyta w sądzie" i będą wolni. Kto lepiej radzi sobie po rozstaniu?

Hakiel nostalgicznie w kościele, a Cichopek szaleje na Malediwach

Marcin Hakiel dodał kolejne smutne Instastory, które jednoznacznie wyraża żal i tęsknotę za małżeństwem. Tym razem zdjęcia nie zostały opatrzone spazmatycznymi opisami o żalu, smutku, wdzięczności i akceptacji. 

Reklama

Jednak ciekawym elementem Instastory Hakiela były zdjęcia opatrzone cytatami Papieża Jana Pawła II. Czy w tych słowach istnieje drugie dno, które mówi o tym, że Hakiel został zdradzony przez Cichopek? A może to przez romans Cichopek i Kurzajewskiego?

Tymczasem Katarzyna Cichopek bawi się w najlepsze na Malediwach z dziećmi i bratem. Aktorka dodała relację, jak to świetnie bawi się w towarzystwie rekinów, delfinów i płaszczek. Uśmiech nie schodził Kasi z twarzy, co może oznaczać, że czuje się świetnie jako singielka.

Cóż, sądząc po słowach Kasi Cichopek, że "ciążyła mi ta obrączka", łatwo się domyślić, kto złożył pozew o rozwód.

Marcin Hakiel kolejny dzień rozpamiętuje małżeństwo. Nie radzi sobie z rozwodem?

Reakcją na rozwód u Hakiela było między innymi: coraz częstsze chodzenie na siłownię, ścięcie włosów na jeża i przefarbowanie ich na platynowy blond, smutne Instastory i zdjęcia, a nawet stwierdzenie, że piosenka Oliwki Brazil "Toxic Baby" to "Zajefajny kawałek i taki życiowy".

Po przyjeździe do Zakopanego, Marcin Hakiel udał się do kościoła, w którym 14 lat temu para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Oczywiście nie mogło zabraknąć relacji na Instagramie.

Zobacz też:

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Marcjanna Lelek z "M jak Miłość" dokonała coming outu! "Zakochałam się w dziewczynie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy