Reklama
Reklama

Hakiel powiedział TO Kurzajewskiemu prosto w twarz! Cichopek mogła tylko patrzeć

Blisko rok od rozstania Katarzyny Cichopek (41 l.) i Marcina Hakiela (40 l.) oboje poukładali swoje życia na nowo. Katarzyna Cichopek jest szczęśliwa u boku Macieja Kurzajewskiego (50 l.), a Marcin Hakiel zakochał się w tajemniczej Dominice z Wrocławia. Pomimo rozwodu, byli małżonkowie dbają o dobro dzieci, aby czuły się bezpieczne i kochane przez rodziców. Jednak takiego przełomu nikt, dosłownie nikt się nie spodziewał!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Ich rozstanie komentowała cała Polska!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było najgorętszym wydarzeniem początku 2022 roku. Niepogodzony z rozstaniem Hakiel dokonał drastycznej zmiany w wyglądzie - przefarbował się na blond, mocno schudł, rozpamiętywał małżeństwo, a na samym końcu wystosował oskarżenia i żale w stronę byłej partnerki podczas słynnego wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską w "Mieście kobiet".

Reklama

Od zawsze jednak byli zgodni w kwestii dzieci Adama i Helenki. Cichopek i Hakiel szybko dogadali się w kwestii opieki naprzemiennej, wakacji, świąt, czy ferii. Poczucie bezpieczeństwa pociech w tej trudnej sytuacji było dla Kasi i Marcina najważniejsze. Teraz kiedy blisko po roku emocje już opadły i byli partnerzy poukładali swoje życia na nowo - nastąpił przełom w ich relacji! Tego nikt się nie spodziewał!

Hakiel powiedział TO Kurzajewskiemu prosto w twarz! Cichopek mogła tylko patrzeć

Niedawno Katarzyna Cichopek wspominała w wywiadach, że Helenka jest uzdolniona artystycznie: gra na gitarze, tańczy, występuje na scenie... Właśnie na koncercie córki byli małżonkowie spotkali się w towarzystwie swoich nowych partnerów. Wtedy Marcin wyciągnął rękę do Kurzajewskiego!

"Marcin grzecznie przywitał się z Maciejem oraz przedstawił mu swoją partnerkę" - wyznała "Super Expressowi" osoba, która rzekomo widziała całe zdarzenie.

Hakiel spotkał się z Kurzajewskim i Cichopek. Oto co im powiedział

To jednak nie koniec! Hakiel zaproponował Kasi i Maciejowi wspólną kolację w dniu ich spotkania! Cichopek była bardzo pozytywnie zaskoczona propozycją Marcina, lecz propozycja przypadała na dzień urodzin Macieja. Nie mogli opuścić wcześniej umówionej już imprezy urodzinowej z rodziną.

"Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50. urodziny prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin" - dodał tajemniczy informator.

Wygląda na to, że Marcin Hakiel wyleczył rany po rozwodzie, a u boku tajemniczej Dominiki dojrzał do utrzymania zdrowych relacji z Kasią Cichopek. Takiego opamiętania życzymy też Paulinie Smaszcz, która nadal opryskliwie atakuje swojego byłego męża Macieja i jeszcze chce wciągnąć w to Hakiela.

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski wygłosił pilny apel na wizji. Mina Cichopek zdradziła wszystko

Cichopek przyłapana przez paparazzich z torebką za 20 tysięcy złotych. Nie do wiary, co w tym czasie robił Kurzajewski

Katarzyna Cichopek rozpływa się nad ukochanym. Takie słowa o Kurzajewskim na pewno wściekną Smaszcz!

Smaszcz "podziękowała" Cichopek w typowy dla siebie sposób. Dopiekła też Kurzajewskiemu!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stworzą patchworkową rodzinę? Dyskusje o dziecku trwają

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama