Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski wygłosił pilny apel na wizji. Mina Cichopek zdradziła wszystko

Maciej Kurzajewski (50 l.) w dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadania” zaapelował do widzów w bardzo ważnej sprawie. Prezenter TVP zaskoczył wszystkich szczerym wyznaniem na temat kobiet. Obecna w studiu Katarzyna Cichopek wpatrywała się w swojego ukochanego jak w obrazek. Zaimponował jej tym oświadczeniem.

Maciej Kurzajewski: Dzień Kobiet

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od 2,5 roku pracują razem w "Pytaniu na śniadanie". Tajemnicą poliszynela jest, czy prezenterzy zadurzyli się w sobie po rozpoczęciu współpracy, czy może dużo wcześniej. Pewne jest, że o ich romansie środowisko celebryckie wiedziało już od pewnego czasu, jednak dopiero dzięki "kobiecie petardzie" cała Polska uzyskała potwierdzenie plotek dotyczących związku "Kurzopków". Dziś para nie musi się już kryć ze swoim uczuciem. Zakochani nie tylko jeżdżą na wspólne wakacje i chwalą się romantycznymi kadrami, ale również w pracy okazują sobie romantyczne gesty.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski starają się celebrować każdy wspólny dzień. Pewnie dlatego prezenter "Pytania na śniadanie" liczył na to, że 8 marca będzie mógł okazać swojej wybrance, jak bardzo jest dla niego ważna. Niestety Kasia Cichopek ma nieco inne plany na Dzień Kobiet, o czym wspomniała w jednym z najnowszych wywiadów.

Maciej Kurzajewski wygłosił pilny apel na wizji

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - jak przystało na profesjonalistów - w pracy unikają okazywania sobie uczuć i skupiają się przede wszystkim na powierzonych im obowiązkach. W dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" zakochani na chwilę jednak się zapomnieli. W przededniu Dnia Kobiet Katarzyna Cichopek zapytała gotującą w kuchni "Pytania na śniadanie" Jolę Kleser, jaki prezent chciałaby dostać 8 marca. Kobieta odparła, że wielką przyjemność sprawiłby jej pęk pięknych tulipanów. 

Niespodziewanie do rozmowy włączył się Maciej Kurzajewski. Gospodarz "Pytania na śniadanie" zaapelował do wszystkich mężczyzn, aby nigdy nie zapominali o kobietach. Przypomniał, że wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym "poświęcamy cały czas paniom, kobietom, które kochamy, które są przy naszym boku".

"Nie zapominajcie o nich, pamiętajcie od rana do wieczora, a jeśli ten apel trafi do waszych serc, to pamiętajcie, że najlepiej byłoby, gdyby 8 marca był każdego dnia" - powiedział do widzów Maciej Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski: prezent na Dzień Kobiet

Katarzyna Cichopek pękała z dumy, słysząc słowa swojego ukochanego. Gdy Maciej Kurzajewski opowiadał o szacunku należnym wszystkim kobietom, celebrytka wpatrywała się w niego niczym w obrazek.

"Dziękujemy" — odpowiedziała ze wzruszeniem w imieniu wszystkich.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co dla Kasi Cichopek przygotował na Dzień Kobiet Maciej Kurzajewski. Jak myślicie, czym w tym roku zaskoczy swoją narzeczoną?

Zobacz też:

Cichopek przyłapana przez paparazzich z torebką za 20 tysięcy złotych. Nie do wiary, co w tym czasie robił Kurzajewski

Katarzyna Cichopek rozpływa się nad ukochanym. Takie słowa o Kurzajewskim na pewno wściekną Smaszcz!

Smaszcz "podziękowała" Cichopek w typowy dla siebie sposób. Dopiekła też Kurzajewskiemu!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama