Reklama

Reklama

Reklama

Gąsiewska i Sołtysiewicz przyszli cali w skowronkach na galę, którą prowadził Zdrójkowski! Tego się nie spodziewali?

Wiktoria Gąsiewska przez lata tworzyła jeden z najbardziej medialnych związków z Adamem Zdrójkowskim. Chociaż wydawało się, że obydwoje snują poważne plany na przyszłość, ogłosili rozstanie w październiku 2021 roku. Teraz byli kochankowie spotkali się na gali Polsatu. Nie byłoby tak źle, gdyby nie przystojniak, który towarzyszył Gąsiewskiej?

Wiktoria Gąsiewska zapozowała z nowym chłopakiem

Niebywałe, ile gwiazd zdołał pomieścić wczoraj Teatr Wielki. W związku z huczną imprezą podsumowującą 30-lecie Polsatu na czerwonym dywanie można było zobaczyć rzeszę twarzy znanych z telewizji, a przede wszystkim z pierwszych stron gazet. Swoją obecnością wydarzenie zaszczycili nie tylko celebryci, ale również członkowie zarządu stacji oraz niektórzy politycy.

Triumfy święciły wszystkie gwiazdy występujące pod znakiem Polsatu. Wydarzenie prowadzili najlepsi wśród prezenterów na czele z Krzysztofem IbiszemPauliną Sykut-Jeżyną czy Karoliną Gilon. Na scenie pojawił się także Adam Zdrójkowski, którego wszyscy kojarzą z "Rodzinki.pl". Niestety, u jego boku nie pojawiła się Wiktoria Gąsiewska, z którą często prowadził różne wydarzenia branżowe.

Reklama

Chociaż nie wystąpiła przed publicznością zasiadającą w teatrze, można było zobaczyć ją na ściance zorganizowanej po oficjalnej części imprezy. Prężyła się z uśmiechem w objęciach nowego partnera - Jaspera Sołtysiewicza.

Zdrójkowski i Gąsiewska mają za sobą już szereg przypadkowych spotkań związanych ściśle ze sprawami zawodowymi. Obydwoje pojawili się niedawno na premierze filmu, w którym wspólnie zagrali zatytułowanego "Święta Inaczej". Między byłymi kochankami można było wówczas wyczuć pewien dystans i niezręczność, co zdradzało ich zachowanie.

Na gali Polsatu nie mogło być inaczej. Tym bardziej, że Wiktoria wybrała się na nią z przystojnym Jasperem. Aktorka wystąpiła przed obiektywami fotoreporterów w czerwonej klasycznej "syrence", dobierając do niej jedynie pasujące rękawiczki, natomiast Sołtysiewicz zdecydował się na granatową marynarkę ze zdobieniami, które kolorystycznie pasowały do kreacji Gąsiewskiej. Kreacja wyeksponowała ponętne kształty byłej Zdrójkowskiego.

Młody prezenter zdawał się nie przejmować się tym, co wyrabia jego była. Z uśmiechem na ustach przeszedł po czerwonym dywanie w eleganckim czarnym garniturze.

Ciekawe, czy byłe "nierozłączki" zamieniły ze sobą chociaż słowo na święcie Polsatu. Jak myślicie?

Gąsiewska potwierdza nowy związek

Wiktoria Gąsiewska przyznała otwarcie, że "dobrze jej" z Jasperem Sołtysiewiczem, ponieważ daje jej "spokój ducha", którego wcześniej jej brakowało. Potwierdziła również, że z młodym aktorem łączy ją coś więcej niż przyjaźń dlatego nie wahała się przed tym, żeby zabrać go ze sobą na wyjątkowe święto telewizji Polsat. 

"Tak pomyślałam, że jest to fajna gala, na którą mogłabym zabrać osobę, która nie dość, że sprawia uśmiech na mojej twarzy, to jeszcze pomoże mi w sukience" - wyznała Gąsiewska w rozmowie z reporterem Pomponika.

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z milionerem? Zdjęcie mówi wiele

Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola na jednej imprezie

Gąsiewska w końcu przerwała milczenie na temat Wojtka Goli! Co ich łączy? "Jest moim..."

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy