Reklama
Reklama

Fani programu Sablewskiej "10 lat młodsza w 10 dni" oburzeni. To kolejna nieudana metamorfoza?

"10 lat młodsza w 10 dni" to program, który prowadzi Maja Sablewska. Właśnie w nim stylistka poddaje uczestniczki metamorfozom, które na celu mają odmłodzić ich dotychczasowy wizerunek. W najnowszym odcinku 42-latka pochwaliła się przemianą dokonanej na 67-letniej pani Marii. Chociaż uczestniczka show była zadowolona z nowego wizerunku, to internauci mieli zupełnie odmienne zdanie.

Nieudana metamorfoza w programie "10 lat młodsza w 10 dni"

"10 lat młodsza w 10 dni" to jeden z tych programów, które od swojego debiutu wywołują sporo emocji wśród widzów. Maja Sablewska ma ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu metamorfoz, ponieważ zajmuje się tym od wielu lat. Mimo to jej decyzje nieraz budzą kontrowersje.

Jakiś czas temu Polsat Cafe wyemitował odcinek, w którym pojawiła się uczestniczka Jola. Kobieta oddała się w ręce Mai, jednak efekt, który wypracowała stylistka, zbyt pozytywnie jej nie zaskoczył: "Myślałam, że to będzie fajna, dobra zabawa, poczuję się dużo młodsza, dużo atrakcyjniejsza, a kompletnie się tak nie czuję" - mówiła kobieta w finale programu.

Reklama

Na koniec tego feralnego odcinka Sablewska postanowiła wygłosić krótkie przemówienie, w którym wyjawiła, że nad metamorfozą Joli pracowało sporo osób. Dodała, iż nie każdemu da się pomóc i w zasadzie zrzuciła całą winę za nieudaną metamorfozę na samą uczestniczkę:

"W moim mniemaniu Jola wyglądała pięknie, ale to nie był jej czas. Okazuje się, że nie wszystkim da się pomóc. Jest mi cholernie przykro, bo wiem, ilu ludzi nad tym pracowało. Wiem, że zrobiliśmy wszystko, żeby ta metamorfoza miała dzisiaj swój finał, ale się nie udało" - powiedziała Sablewska.

Uczestniczka "10 lat młodsza w 10 dni" przeszła metamorfozę na własnych zasadach

Okazuje się, że najnowszy odcinek show również nie obył się bez kontrowersji. Brała w nim udział 67-letnia pani Maria. Wygląd kobiety w programie został oceniony na 80 lat. Uczestniczka w rozmowie z Sablewską podkreśliła, że chce przejść przemianę na własnych warunkach. Seniorka nie zgodziła się na to, żeby skrócić jej włosy.

W finale programu widzowie mogli zobaczyć kobietę w dość odważnej stylizacji. Różowa sukienka połączona z błyszczącą marynarką z pewnością na niejednej osobie zrobiła piorunujące wrażenie. Do tego zestawu Sablewska postanowiła dołożyć czarne mokasyny i dłuższe skarpetki. Internauci nie byli zbyt zachwyceni takim wyborem.

Fani show zaskoczeni metamorfozą uczestniczki

67-letnia uczestniczka programu pokazywała ogromne zadowolenie z efektów swojej przemiany, jednak internauci byli innego zdania. Pod postem na Facebooku programu pojawiło się sporo negatywnych komentarzy:

"Masakra. Zakaz emitowania tego programu. Totalna porażka";

"Najgorsza z metamorfoz. Tego na trzeźwo nie da się przetrawić, najgorsze są buty ze skarpetkami, czarne masywne, jak do prac na polu. Czy tej Mai płacą za oszpecanie";

"Masakra, co z niej zrobili, ta kiecka to tragedia" - czytamy w sieci.

Mimo że było sporo słów krytyki, znaleźli się również i tacy internauci, którym podobała się przemiana 67-latki. Nieliczni zwrócili uwagę na to, że kobieta wygląda na zadowoloną, a przecież to najmocniej się liczy. Według niektórych kolory w stylizacji były trafione, ponieważ nieco ożywiły uczestniczkę programu oraz odjęły jej lat.

Zobacz też:

Maja Sablewska o przejściu do Polsatu: "Poczułam się potrzebna"

Maja Sablewska szokuje zupełnie nago! "Fotograf to ma klawe życie"

Maja Sablewska przeszła ogromną metamorfozę! Wiemy, czemu zawdzięcza swój wygląd!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | 10 lat młodsza w 10 dni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy