Reklama
Reklama

Fabijański powiela błędy swojego ojca? "On rywalizował ze mną o atencję matki"

Sebastian Fabijański (35 l.) nie ma ostatnio dobrej prasy. Co więcej, nie wygląda na to, że jego kłopoty wizerunkowe szybko się skończyły. W obliczu obecnych wydarzeń, przypominamy wywiad, w którym aktor wyznaje, że "jest obciążony emocjonalnie i genetycznie dużym napięciem lękowym". Jak się okazuje, wiele wspólnego z obecnym zachowaniem aktora miała jego relacja z ojcem.

Sebastian Fabijański, podobnie jak wszystkie dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, niosą w sobie bagaż emocjonalny, z którym muszą borykać się przez całe życie. Inną drogą jest też terapia. Aktor i raper w związku z blogerką Maffashion ma syna Bastiana. Ostatnie doniesienia, jak i już słynny wywiad Fabijańskiego w tabloidzie.

Reklama

Sebastian Fabijański powiela błędy ojca?

W jednym z wywiadów "Duży w maluchu" aktor wspomniał o swoim domu rodzinnym. Bardzo ciepło mówił o matce, lecz z ojcem nigdy nie było mu po drodze. Doświadczenia z dzieciństwa bardzo mocno wpłynęły na jego dorosłe życie.

Sebastian Fabijański miał z ojcem toksyczną relację

W rozmowie z "Plejadą", Sebastian Fabijański otworzył się, jak nigdy przedtem. Wyznał, że od zawsze czuł się we własnym domu nieswojo, zwłaszcza w towarzystwie ojca. Ich relacja była bardziej niż toksyczna.

Kluczowym wyznaniem dla Sebastiana było przyznanie, że jego ojciec rywalizował z nim, aby uzyskać uczucie i uwagę matki. Brzmi podobnie, jak w sytuacji z Maffashion.

Ojciec Fabijańskiego nie tolerował słabości, uważał, że facetowi nie przystoi okazywanie uczuć. Z kolei agresją kamuflował swoje kompleksy.

Swoją relację z ojcem Sebastian próbował "przykryć" aktorstwem.

Sebastian Fabijański o alkoholizmie ojca i własnym

Sebastian zdradził też, że jego ojciec miał problemy z alkoholem. To sprawiło, że jego młody chłopiec nieustanie tkwił "w poczuci niepewności". Stąd lękowe zachowania, które wpłynęły na jego zdrowie psychiczne.

Dlatego aktor próbował przełamać negatywne schematy swoich zachowań i postanowił być abstynentem.

Sebastian Fabijański przez ojca wylądował w szpitalu psychiatrycznym

Ojciec Fabijańskiego zmarł, kiedy aktor spotykał się z Olgą Bołądź. Śmierć na tyle nim wstrząsnęła, że ich związek się rozpadł, a on zgłosił się na leczenie psychiatryczne do szpitala. Stany lękowe i depresja nie pozwalały mu normalnie funkcjonować.

Podczas nagrywania pocastu "Imponderabilia", Fabijański przyznał, że nie potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości, kiedy jego największego wroga - ojca - już nie ma.

Sebastian Fabijański o swoim ojcostwie

Fabijański sam przyznał, że wie, ile negatywnych zachowań odziedziczył po ojcu. Starał się, aby jego syn miał dom pełen miłości. Jak się to skończyło - niestety wszyscy wiemy.

Co może tłumaczyć działania Fabijańskiego? Aktor sam nazwał to" głodem", którego nic nie jest w stanie zagłuszyć.


Więcej o Maffashion, Sebastianie i Rafalali dowiecie się tutaj:

Sebastian Fabijański przymila się do Maffashion, a ona... zablokowała go!

Sebastian Fabijański tłumaczy, dlaczego zdradził "oziębłą" Maffashion: "Zwariowałem po prostu"

Maffashion po wywiadzie Fabijańskiego pije wino ze znajomymi. "Co polecacie na Netflixie?"

Sebastian Fabijański zabrał głos po raz ostatni: "To zamyka pewien rozdział w moim życiu"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy