Reklama
Reklama

Maffashion po wywiadzie Fabijańskiego pije wino ze znajomymi. "Co polecacie na Netflixie?"

Sebastian Fabijański (35 l.) w końcu przerwał milczenie i udzielił obszernego wywiadu na temat swojej znajomości z Rafalalą oraz rozstania z Maffashion. Czarne chmury nad reputacją aktora zdają się niespecjalnie interesować szafiarkę, bowiem Julka, zamiast zamartwiać się losem ojca Bastka, relaksuje się przy kieliszku białego wina. Słuszne podejście?

Maffashion po wywiadzie Fabijańskiego pije wino ze znajomymi. "Co polecacie na Netflixie?"

Sebastian Fabijański zaskoczył osobistym wywiadem, który w poniedziałkowe południe ujrzał światło dzienne. W rozmowie z Pudelkiem aktor bez ogródek przyznał, że do nieszczęsnego spotkania z Rafalalą doszło, gdy był pod wpływem środków odurzających i niewiele pamięta z tego feralnego wieczoru. To nie koniec sensacji! Sebastian przyznał się również do zdrady i ze łzami w oczach, cytując wiersz Zbigniewa Herberta, "bił się w pierś".

Maffashion natomiast - konsekwentnie milczy, ponieważ jak mało która influencerka w Polsce, niezwykle dba o swój wizerunek w sieci. Choć mogłoby się zdawać, że Julka ma  teraz sporo powodów do zmartwień, zwłaszcza od kiedy wywiad, w którym ojciec jej dziecka przyznaje się do spotkania z Rafalalą jest już opublikowany, szafiarka wypoczywa w domowych pieleszach. Maffashion właśnie opublikowała zdjęcie, na którym widać jak otoczona znajomymi spędza popołudnie na kanapie i relaksuje się z kieliszkiem wina.

Reklama

Czy to możliwe, że opublikowana rozmowa Sebastiana z dziennikarzem Pudelka kompletnie jej nie wzruszyła?

Przypomnijmy, że po oświadczeniu Fabijańskiego z zeszłego tygodnia, Julka skomentowała kwestię ich rozstania tylko raz i nie zamierza wracać już do tego tematu.

Zobacz też:

Fabijański o domniemanej zdradzie Maffashion: "Reszta niech pozostanie milczeniem"

Kryzys wokół sprawy Lisa pogrąża RASP. Chcą pociągnąć do odpowiedzialności świadka

Jak wyglądają emerytury polskich prezenterek? Krystyna Loska, Edyta Wojtczak, Katarzyna Dowbor

Była uważana za najpiękniejszą polską modelkę. Dlaczego zniknęła z życia publicznego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy