Reklama
Reklama

Sebastian Fabijański przymila się do Maffashion, a ona... zablokowała go!

Spotkanie Sebastiana Fabijańskiego (35 l.) z Rafalalą (39 l.) skończyło się podobnie jak spotkanie Titanica z górą lodową: związek Seby z Maffashion zatonął. Obecnie aktor miota się między poczuciem winy, chęcią zrobienia z siebie ofiary i sprawienia, by matka jego jedynego dziecka nie czuła do niego nienawiści. Na razie nie ma na tych polach zbyt wielu sukcesów...

Sebastian Fabijański przez pewien czas uchodził za mężczyznę, z którym lepiej nie wiązać wielkich nadziei. Sam zresztą zapracował na taką opinię, wygłaszając dość kategoryczne zdanie na temat stałych związków. W wywiadzie dla „Gali” wyznał, że uważa związek za próbę odebrania mu wolności, na co instynktownie reaguje ucieczką:

Jak dawali do zrozumienia znajomi Fabijańskiego, to nie jedyna jego obsesja. Podobno ostrzegali jego poprzednią dziewczynę, Olgę Bołądź, przed mroczną osobowością wybranka i sugerowali, że Patryk Vega nieprzypadkowo wybrał go do roli psychopatycznego Cukra. Aktorka jednak uznała, że jego uzależnienie od siłowni i zwyczaj przynoszenia na bankiety własnego dietetycznego jedzenia w pudełku ma nawet swój urok. Zmieniła zdanie akurat, kiedy mieli już wspólny kredyt zaciągnięty na mieszkanie na warszawskim Wilanowie. 

Reklama

Kiedy Fabijański zakochał się w blogerce modowej Maffashion, a na świat przyszedł ich synek, wydawało się, że wewnętrzny mrok Sebastiana gdzieś zaginął. 

Sebastian Fabijański miota się w zeznaniach

Widocznie jednak ta część osobowości co jakiś czas daje znać o sobie, skoro Fabijański spotkał się z Rafalalą, co już w wielu przypadkach kończyło się kiepsko. Biorąc pod uwagę, jak ogromne spustoszenie w życiach i karierach czyni najsłynniejsza polska transwestytka, decyzja aktora sprawia wrażenie wręcz autodestrukcyjnej. 

Rzeczywiście, związek z Maffashion tego nie przetrwał. W świeżo udzielonym wywiadzie Fabijański wziął na siebie część winy, przyznając się do zdrady i ujawniając, że ze spotkania z Rafalalą niewiele pamięta, gdyż przez większość czasu znajdował się pod wpływem substancji psychoaktywnych. Przy okazji wyraził nadzieję, że jak już najgorsze emocje opadną, to się jakoś z Julią dogadają:

Niestety, na razie Maffashion nie dostrzega takiej możliwości. Zablokowała Sebę na Instagramie, a na pytanie jednej z fanek, czy w jakichkolwiek, choćby najdalszych planach, mogłaby wziąć pod uwagę odbudowanie relacji z ojcem swojego synka, odpowiedziała jednym słowem:

W międzyczasie Fabijański zorientował się, że Julia wyrzuciła go nie tylko ze swojego życia, lecz także z Instagrama, bo z jego wpisu znikło oznaczenie profilu Maffashion. Aktor edytował więc już wklejony post i dopisał w nim:

A wystarczyło przypomnieć sobie, co Rafalala zrobiła 7 lat temu Bartkowi Śniadeckiemu i Ewelinie Lisowskiej, czy też swoim klientom, udostępniając ich wrażliwe dane w internecie i po prostu się z nią nie spotykać. To nie jest takie trudne. Większość ludzi tak właśnie robi: nie spotyka się z Rafalalą. 

Zobacz też:

Tomasz Lis sprzedaje ogromną posiadłość w Konstancinie. Cena zwala z nóg

Agnieszka Kotońska schudła 40 kilogramów. Pokazała brzuch

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy