Reklama
Reklama

Rafalala: wszystkie afery transseksualnej terrorystki celebrytów

Skandalistka i kontrowersyjna celebrytka. Rafalala jest na językach wszystkich mediów w związku z aferą z Fabijańskim. Jednak to nie z nim jednym miała na pieńku. Kim jest Rafalala i z kim miała napięte relacje? Oto najpopularniejsze afery z udziałem transseksualnej terrorystki polskich celebrytów.

Czy inność może wzbudzać nienawiść? Jak najbardziej, jednak w przypadku Rafalali , agresją epatuje ona sama. Jej przygoda na warszawskich salonach rozpoczęła się od teatralnego debiutu u Krystyny Jandy. Potem poszło już jak z płatka...

Kim jest Rafalala?

Rafalala jest barwną, ale też i agresywną postacią z polskiego show-biznesu. Zaczynała jako Rafał z Siedlec, a skończyła jako Nina Kukawska. Nigdy jednak Rafalala nie dokonała pełnej korekty płci. Chcesz wiedzieć więcej o Rafalali? Kliknij TUTAJ.

Reklama

Rafalala: afery w miejscach publicznych

Zanim przejdziemy do afer z celebrytami w tle, warto przypomnieć, że Rafalala ma też na swoim koncie bitwy z osobami niepublicznymi. Najbardziej znaną aferą było oblanie kawą nastolatki i ostre zwyzywanie jej. Sprawa trafiła na policję, choć patocelebrytka przeprosiła za swoje zachowanie.

Rafalala: afera z Fabijańskim

Filmiki z aktorem Fabijańskim ujrzały światło dzienne i wszyscy już wiedzieli, że coś jest na rzeczy. Fabijański próbował wymigiwać się od sytuacji i skłamał, że ich spotkanie jest częścią "projektu" promocyjnego nowy film.

Ostatecznie aktor przyznał się, że faktycznie zdradził Maffashion, matkę swojego dziecka z Rafalalą. Cała historia opisana jest TUTAJ i TUTAJ.

Rafalala: afera z Edytą Górniak

Nina Kukawska znana jest z nagrywania różnych osób w miejscach publicznych. Ostatnio ofiarą celebrytki padła Edyta Górniak. Całe zajście miało miejsce na dworcu PKP w Warszawie. Celebrytka nagrywała tłum, ale największą uwagę skupiła na znanej piosenkarce, której się to bardzo nie spodobało. 

Tak wywiązała się pomiędzy nimi dyskusja:

"Edyta: Jesteś bardzo niegrzeczny...
Rafalala: Ale mówisz do kobiety transseksualnej w formie męskiej.
Edyta: Ale jesteś człowiekiem.
Rafalala: Obrażasz mnie.
Edyta: Dobrze, pokłóćmy się. Kto kogo bardziej obraził?
Rafalala: Ja nagrałam tu mnóstwo ludzi dookoła.
Edyta: Naprawdę? Ale widzisz, ja mam przyjaciół, którzy powiedzieli mi, kto to zrobił" - a to tylko część z gorącej wyminy zdań wokalistki i transseksualistki.

Jak z potajemnego nagrywania próbowała wytłumaczyć się Rafalala/Nina Kukawska/Rita? 

Rafalala: afera z Radosławem Majdanem

Nie uniknął afery z Rafalalą sam Radosław Majdan. Były mąż Dody miał podobno spotykać się z transseksualistką na potajemnych schadzkach.

Z tych oskarżeń "skorzystała" sama Doda, która miała dostarczyć do sądu dowody na niewierność małżonka. Do sprawy odniosła się Rafalala, która stwierdziła w "Super Expressie", że doskonale zna Majdana, także z "tamtej" strony i świetnie się razem bawili. Miała również na wszystko dowody w postaci zdjęć.

Radosław Majdan stanowczo zaprzeczył i stwierdził, że pozwie Rafalalę.

Rafalala: afera z Quebonafide

Co ciekawe, Rafalala do swoich dram i afer zawsze wybiera osoby, które są znane. W centrum handlowym przez patocelebrytkę nagrywany był raper Quebonafide. Muzykowi bardzo nie spodobało się potajemne nagrywanie w stylu Rafalali i wypowiedział wobec niej kilka mocnych słów. Zbulwersowana Rafalala postanowiła nie być dłużna i również umieściła swoje wyjaśnienia. Filmik z całej afery jest dostępny w internecie.

Rafalala: afera z Bartkiem Śniadeckim (chłopakiem Eweliny Lisowskiej)

A dokładniej afera Rafalali i chłopaka Eweliny Lisowskiej, klawiszowcem w grupie Afromental. W 2016 roku media obiegła informacja, że Bartek Śniadecki zdradza Ewelinę z Rafalalą. Wieść o romansie z transseksualistką mocno odbił się na karierze i wizerunku piosenkarki. 

Ewelina Lisowska po ujawnieniu całej sprawy wyjechała za granicę, aby ochłonąć od całego zamieszania. Skompromitowany Bartek Śniadecki twierdził, że cała sytuacja z Rafalalą była wyolbrzymiona i do niczego pomiędzy nimi nie doszło. Chciał wrócić do Eweliny, ale wokalistka się nie zgodziła.

Rafalala: afera z Izabelą Kisio

Od przyjaźni do nienawiści - tak w skrócie wyglądała znajomość Izabeli Kisio-Skorupy z Rafalalą. Choć obie spędzały ze sobą bardzo dużo czasu, to Nina Kukawska dowiedziała się o nazwaniu jej "facetem" przez przyjaciółkę. W efekcie oblała Kisio kawą, zwyzywała i kazała sobie oddać pieniądze.

Rafalala: afera z Belmondo

Raper o pseuodnimie Belmondo został uwieczniony w aparacie Rafalali... nago... w jej wannie. Kiedy sprawa wyszła na jaw, miało nawet dojść do walki pomiędzy nimi na gali MMA VIP. W odwecie wkurzony raper nazwał ją "tranzystorem". Według Belmondo, Rafalala miała dostarczać mu narkotyki.

Ostatecznie do walki nie doszło z kilku powodów: Rafalala była za niska dla swojego przeciwnika, a także uznała, że 50 tys. złotych to za mała kwota za wielomiesięczne przygotowania do walki.

Rafalala: afera z Moniką Kuszyńską

Jednak nie miała oporów, aby powiedzieć, że na gali MMA VIP chętnine pobiłaby Monikę Kuszyńską, która po wypadku busa Varius Manx porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Szczyt bezczelności?

Rafalala też także szyderczo śmiała się z Moniki Kuszyńskiej, kiedy to na wózku wystąpiła w konkursie Eurowizji.

Rafalala: afera z Arturem Zawiszą

To pierwsza drama Rafalali, która odbyła się w 2014 roku. W programie "Tak czy nie" Polsatu wystąpił polityk Artur Zawisza, który nazwał Rafalalę "tym czymś", a następnie "męską dzi**ą". Wkurzona Rafalala oblała wówczas rozmówcę szklanką wody.

Które afery pamiętacie najbardziej?

Zobacz także:

Zapłakany Fabijański cytuje Herberta. Skandal z Rafalalą tłumaczy... narkotykami!

Maffashion po rozstaniu nie wytrzymała i wydała oficjalne oświadczenie: "Na litość!"

Fabijański robi prawo jazdy na motocykl, żeby szybciej uciekać przed Rafalalą?

SEBALALA GATE: Fabijański nie wytrzymuje i grozi fanom na Instagramie? Wszystko przez Rafalalę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy