Reklama
Reklama

Maffashion po rozstaniu nie wytrzymała i wydała oficjalne oświadczenie: "Na litość!"

Maffashion (34 l.) przeżywa obecnie trudne chwile po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim (35 l.). Od tamtej pory starała się nie komentować publicznie sprawy, ale w końcu nie wytrzymała i zaapelowała do mediów na Instagramie. Poszło o jej synka, Bastiana.

Maffashion w zeszłym tygodniu oficjalnie poinformowała, że rozstała się z ojcem swojego synkaSebastianem Fabijańskim. Co więcej, okazało się, że para nie jest już ze sobą od ponad trzech tygodni. 

Blogerka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że ślub nie jest jej potrzebny do szczęścia. Ważniejsze od instytucji małżeństwa były dla niej takie wartości, jak szacunek, miłość, zaufanie, szczęście czy samorozwój. 

Reklama

Nigdy też nie zabierała partnera na imprezy branżowe i nie była zbyt wylewna na temat związku w mediach społecznościowych, chociaż mieszkali razem i wychowywali wspólnie dziecko, które przyszło na świat w czasie pandemicznego "baby boom" w świecie show-biznesu. Chłopiec otrzymał imię Bastian. 

Maffashion wydała oświadczenie dotyczące dziecka

Po głośnym rozstaniu Julia nie zabierała więcej publicznie głosu, ale sprawy nie ułatwiały plotki wokół tajemniczej schadzki aktora z Rafalalą, znanej z nagrywania spotkań z mężczyznami bez ich wiedzy. Początkowo Sebastian starał się wmówić fanom, że to jedynie element promocji filmu "Inni ludzie". 

Z czasem jednak przyznał się do tego, że jest szantażowany. Kiedy mroczny temat powrócił, Kuczyńska nie wytrzymała i opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie.

Z kolei ostatnim opublikowanym przez Fabijańskiego postem jest zdjęcie Bastka z dopiskiem: "Sens życia".

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające, co pokazała...

Księżna Kate z rodziną na finale Wimledonu! Syn książęcej pary zaprezentował cały wachlarz min

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy