Reklama
Reklama
Tylko u nas

Fabijański o domniemanej zdradzie Maffashion: "Reszta niech pozostanie milczeniem"

Sebastian Fabijański zdecydował się opowiedzieć w wywiadzie o swojej zdradzie, "okazjonalnym" nadużyciu narkotyków i... problemach w związku. Seba postanowił obwinić wszystkich wokół za swój wybryk z Rafalalą - wspomniał między innymi, że ktoś go namówił, że był w żałobie po śmierci ojca, a do tego Maffashion była oziębła w sypialni po urodzeniu dziecka. Zamiast jednak pracować nad związkiem lub zwyczajnie się rozstać, postanowił szukać pocieszenia w używkach i gniazdku znanej transseksualistki... Jakby tego było mało, wskazał, że to nie było powodem rozstania, a zawinił "impuls". Zasugerował też, że Maff miała romans? Sprawdziliśmy!

Fabijański tłumaczy się z randki z Rafalalą

Sebastian Fabijański trafił na usta wszystkich po tym, jak kilka tygodni temu "wyciekły" jego nagrania ze znaną transseksualną skandalistką, Rafalalą. Nagrania sugerowały prywatną zażyłość, ale Fabijański przekonywał wtedy, że to część promocji filmu i jakiegoś tajemniczego "projektu". Okazało się jednak, że było tak, jak wszyscy od początku przypuszczali - Fabijański do gniazdka miłości Rafalali trafił zupełnie prywatnie...

Teraz aktor, malarz i raper w jednej osobie postanowił odnieść się do części plotek w wywiadzie udzielonym Pudelkowi. Fabijański w łzawej rozmowie próbował zwalić winę za swoje zachowanie na wiele różnych czynników. Przekonywał między innymi, że winę ponosi Maffashion, która miała go odsunąć od sypialni po urodzeniu syna.

Reklama

Fabijański tłumaczył też, że to wina jego... wielkiej wrażliwości.

Fabijański i Maffashion - jakie są powody rozstania?

Co ciekawe zasugerował też, że to nie jego zdrada czy skandal z Rafalalą były powodami rozstania.

Od dłuższego czasu na salonach krążyły różne wersje powodów rozstania pary - od bardziej do mniej zaskakujących. Do nas kilka dni temu dotarły informacje - i to z kilku źródeł - że owszem, Fabijański zdradził Maffashion, ale ona... nie pozostała mu dłużna. Po tym miała podjąć ostateczną decyzję o rozstaniu. Jaka jest prawda? Zapytaliśmy obie strony.

Sebastian Fabijański, jak można się domyślić, okazał się bardziej wylewny w temacie. Można wyczytać z jego wiadomości drugie dno...

Jak myślicie - kto ma większy mandat do bycia ofiarą w tej sytuacji - Fabijański czy matka jego dziecka?

Zobacz też:

Zapłakany Fabijański cytuje Herberta. Skandal z Rafalalą tłumaczy... narkotykami!

Fabijański robi prawo jazdy na motocykl, żeby szybciej uciekać przed Rafalalą?

Sebastian Fabijański zabrał głos po raz ostatni: "To zamyka pewien rozdział w moim życiu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy