Reklama
Reklama

Sebastian Fabijański zabrał głos po raz ostatni: "To zamyka pewien rozdział w moim życiu"

Sebastian Fabijański (35 l.) wywołał spore poruszenie w mediach, gdy parę miesięcy temu wyszło na jaw, że spotkał się ze znaną skandalistką Rafalalą. Dziś światło dzienne ujrzał wywiad, w którym aktor dokonał ostatecznej "spowiedzi" i przyznał się do zdrady swojej eks parterki. Raper i malarz w jednej osobie właśnie po raz ostatni zabrał głos w sprawie całej afery: "To zamyka pewien rozdział w moim życiu" - zapowiedział Sebastian.

Sebastian Fabijański zabrał głos po raz ostatni: "To zamyka pewien rozdział w moim życiu"

Sebastian Fabijański udzielił wywiadu Pudelkowi, w którym raz na zawsze rozprawił się z domysłami na swój, Maffashion i Rafalali temat. Podczas intymnej rozmowy przyznał, że faktycznie spotkał się ze skandalistką, jednak niewiele z tego wieczoru pamięta. Dodał również, że to głównie z jego winy jego relacja z Julią Kuczyńską została zakończona. Kiedy sensacyjny wywiad ujrzał światło dzienne, Fabijański postanowił jeszcze raz skomentować całą sprawę, tym razem na swoim Instagramie.

Reklama

Fabijański przyznał, że najchętniej zniknąłby z mediów społecznościowych, jednak nie planuje tego robić, z uwagi na sympatię, jaką darzy swoich fanów.

Sebastian w swoim "pożegnaniu" odniósł się również do Maffashion, która konsekwentnie milczy na temat całej afery wokół ojca swojego dziecka.

Zobacz też:

Fabijański rozpłakał się w trakcie wywiadu. Skomentował skandal z Rafalalą

Kryzys wokół sprawy Lisa pogrąża RASP. Chcą pociągnąć do odpowiedzialności świadka

Jak wyglądają emerytury polskich prezenterek? Krystyna Loska, Edyta Wojtczak, Katarzyna Dowbor


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy