Reklama
Reklama

Fabijański rozpłakał się w trakcie wywiadu. Skomentował skandal z Rafalalą

Sebastian Fabijański (35 l.) zapowiedział ważny wywiad, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące skandalu aktora z udziałem Rafalali. Odpowiadając na komentarze hejterów podkreślił, że w oczach syna nie zamierza być osobą, która nie popełnia błędów. W pewnym momencie po prostu się rozpłakał. "Chciałem się uwolnić od tego, co we mnie siedzi" - wyznał.

Sebastian Fabijański (zobacz!) kilka miesięcy temu wywołał w sieci burzę swoim tajemniczym spotkaniem z transwestytką Rafalalą. Aktor początkowo próbował tłumaczyć się, że to jedynie pewien projekt artystyczny i promocja filmu "Inni ludzie", jednak z czasem przyznał się do tego, że jest szantażowany. 

Poinformował też, że sprawa trafi do prokuratury. 

Reklama

Internauci wciąż zachodzą w głowę, dlaczego celebryci nadal spotykają się z wulgarną Rafalalą, która nagrywa, a później szantażuje znane osoby, niszcząc im życie prywatne. 

Sebastian Fabijański o skandalu z Rafalalą

We wrześniu 2020 roku Fabijański i Maffashion zostali rodzicami synka, Bastiana. Para zamieszkała razem, jednak nie spieszyło im się do ślubu. W czasie skandalu wyszło na jaw, że aktor i blogerka są już po rozstaniu. 

Sebastian w odpowiedzi postanowił udzielić osobistego wywiadu redakcji Pudelka i opowiedzieć o całej sytuacji ze swojej perspektywy. Wielu internautów obrzucało go bowiem błotem mówiąc, że syn w przyszłości będzie się go wstydził. 

Aktor podkreślił jednak, że w oczach dziecka nie zamierza być osobą, która nie popełnia błędów.

"Chciałem się uwolnić od tego, co we mnie siedzi"

Fabijański w trzeciej osobie przyznał, że stale szuka sobie miejsca na tym świecie i udzielił tego wywiadu dla wolności, aby uwolnić się od tego co jego zdaniem niekoniecznie stanowi powód do dumy. 

W pewnym momencie po prostu przerwał rozmowę i rozpłakał się. Przyznał, że to najtrudniejszy wywiad w jego życiu, ale chciałby, żeby pozostał po nim obraz człowieka, który ma bardzo dużą wrażliwość i popełniał błędy, bo nie potrafił poradzić sobie z wieloma sprawami.

Jak widać na relacji, artysta wyżył się na płótnie, malując abstrakcyjne obrazy. Z kolei ostatni zamieszczony przez niego post to zdjęcie Bastka na placu zabaw z dopiskiem: "Sens życia".

Cała rozmowa ma ukazać się w sieci jeszcze dzisiaj. 

Zobacz też:

Maffashion po rozstaniu nie wytrzymała i wydała oficjalne oświadczenie: "Na litość!"

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające, co pokazała...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Rafalala | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama