Reklama
Reklama

Fabijański teraz twierdzi, że zdradził Maffashion, ale nie z Rafalalą... Coś jeszcze sobie przypomni?

Na jaw wychodzą kolejne fakty w głośnej sprawie Fabijańskiego, Rafalali i Juli „Maffashion” Kuczyńskiej. Aktor miał zdradzić swoją partnerkę zaraz po porodzie! Teraz próbuje zachować twarz i „bierze winę na siebie”. Wszystko wyjaśnił w rozmowie z portalem „Pudelek”. Sam przyznał, że był to najtrudniejszy wywiad w jego życiu. Ale czy szczery? Jego najnowsza wypowiedź stawia to pod dużym znakiem zapytania.

Polskich „Niebezpiecznych związków” ciąg dalszy

Opublikowana w poniedziałek 11 lipca rozmowa Sebastiana Fabijańskiego z portalem "Pudelek", wywołała prawdziwą burzę. Aktor podczas bardzo szczerego i osobistego wywiadu opowiadał o swoich problemach emocjonalnych, pobycie w zakładzie psychiatrycznym, uzależnieniu od alkoholu i narkotyków. Choć jego wyznanie wielu szokuje, pojawiają się też słowa wsparcia. Prowadzący "Pytanie na śniadanie "otwarcie pochwalili celebrytę za szczerość i "wzięcie winy na siebie".

Reklama

Aktor tłumaczył swoje zachowanie poczuciem odrzucenia. Nie umiał pogodzić się z tym, że po narodzinach dziecka nie jest już najważniejszą osobą w domu. "Po prostu zwariowałem" - tłumaczył.

Wątpliwa szczerość Fabijańskiego. Rafalala obwinia Maffashion

W rozmowie z "Pudelkiem" Fabijański mgliście tłumaczył się ze swojej znajomości z transseksualną celebrytką i pracowniczką seksualną - Rafalalą. Wiele wskazywało na to, że to z nią zdradził swoją partnerkę - Julię Kuczyńską. A jak było naprawdę? W najnowszej wypowiedzi dla "Faktu" aktor stanowczo temu zaprzecza.

Wszystkiemu jest winna - jak sam tłumaczy w rozmowie z faktem - zła interpretacja jego wypowiedzi. Trudno połapać się w wyznaniach aktora, który mówi wiele, ale niczego nie mówi wprost. Być może niedługo dowiemy się czegoś więcej.

Rafalala na ten moment dementuje plotki o romansie z aktorem. Celebrytka twierdzi, że padła ofiarą hejtu i pomówień.

Maffashion "wysiada"

Najnowszych doniesień nie komentuje sama zainteresowana, czyli Maffashion. W swojej instagramowej relacji, Julia Kuczyńska, umieściła fragment piosenki Anny Marii Jopek "Ja wysiadam", co można odczytać jako chęć odcięcia się od medialnej nagonki. Ale wiadomo, jak to bywa z wypowiedziami i komunikatami celebrytów - mogą być błędnie zinterpretowane...

Więcej o sytuacji Maff i Sebastiana dowiecie się tutaj:

Sebastian Fabijański przymila się do Maffashion, a ona... zablokowała go!

Sebastian Fabijański tłumaczy, dlaczego zdradził "oziębłą" Maffashion: "Zwariowałem po prostu"

Maffashion po wywiadzie Fabijańskiego pije wino ze znajomymi. "Co polecacie na Netflixie?"

Sebastian Fabijański zabrał głos po raz ostatni: "To zamyka pewien rozdział w moim życiu"

Zobacz też:

Miss Supernational 2022: Polka wygryzie inne piękności?

Bradley Cooper ma nową dziewczynę!

Tęczowa Ukraina? Wszystko w rękach prezydenta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy