Reklama
Reklama

Bradley Cooper ma nową dziewczynę! Wiemy, kim jest następczyni Iriny Shayk!

Bradley Cooper dwa lata temu rozstał się z matką swojej córki, modelką Iriną Shayk i od tego czasu nie był oficjalnie z nikim w związku. Ostatnio jednak, wedle najnowszych doniesień zagranicznych mediów, sytuacja w jego życiu uczuciowym uległa zmianie. W kim tym razem zakochał się hollywoodzki amant?

Życie uczuciowe Bradleya Coopera. Z kim był związany?

Hollywoodzki amant Bradley Cooper od zawsze cieszył się powodzeniem wśród kobiet i rzadko kiedy bywał samotny. Aktor ma za sobą tylko jedno nieudane małżeństwo, co jak na standardy Hollywood jest bardzo rzadko spotykane.

Być może tak się zraził do ślubów po rozwodzie z Jennifer Esposito, że nie chce już więcej stawać na ślubnym kobiercu. O rękę nie poprosił nawet matki swojej córki, Iriny Shayk. Wprawdzie media czasem wspominały o możliwym ślubie pary, jednak nigdy do niego nie doszło. Za to doszło do rozstania.

Reklama

Cooper i Shayk nie są razem od 2019 roku, jednak po zerwaniu zachowali przyjazne relacje ze względu na dobro ich córki, którą opiekują się naprzemiennie.

Kiedy jakiś czas temu paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze, podczas którego Irina Shayk trzymała pod rękę Bradleya Coopera, wszyscy myśleli, że do siebie wrócili. Ostatecznie jednak okazało się, że postanowili pozostać w przyjaźni.

Bradley Cooper ma nową dziewczynę! Kim jest?

Bradley Cooper zresztą ma już nowy obiekt westchnień. Kim jest jego nowa wybranka? Otóż, wedle zagranicznych mediów, hollywoodzki amant od jakiegoś czasu spotyka się z niejaką Humą Abedin, prawniczką, która jest szefową sztabu Hilary Clinton.

Co ciekawe, Page Six donosi, że ich sekretny romans trwa już od kilku dobrych miesięcy! Informator portalu twierdzi, że świetnie się ze sobą dogadują, jednak za wszelką cenę chcą uniknąć medialnego szumu.

Myślicie, że w końcu wyjadą z cienia?

Zobacz też:

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski. TVP nie oszczędza na swojej gwieździe

Królowa życia przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bradley Cooper | ​Irina Shayk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy