Reklama
Reklama

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski! TVP nie oszczędza na swojej gwieździe...

Michał Żebrowski (50 l.) jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta starannie dobiera swoje role i rzadko pojawia się w tasiemcach, czy telenowelach. Wyjątek zrobił dla serialu "Na dobre i na złe", w którym gości już od lat. Patrząc na ustalenia jednego z tabloidów, trudno się dziwić. Za dwa dni pracy w miesiącu Żebrowski zgarnia... fortunę!

Michał Żebrowski od wielu lat obecny jest na ekranach. Ogromną popularność zapewniły mu kultowe dziś produkcje: "Ogniem i mieczem", "Pan Tadeusz", czy "Wiedźmin". W 2010 roku aktor postanowił stworzyć swój własny teatr. Wraz z Eugeniuszem Korinem założyli Teatr 6. piętro, który mieści się w Pałacu Kultury i Nauki.

Aktor starannie dobiera sobie role, a przez wiele lat odrzucał propozycje grania w telenowelach. Wszystko zmieniło się, gdy producenci "Na dobre i na złe" zaproponowali mu rolę profesora Falkowicza.

Reklama

Jego przygoda w serialu miała trwać krótko, ale widzowie tak bardzo polubili tę postać, że Michał wciela się w nią od 11 lat. Żebrowskiemu udało się nawet zgarnąć trzy Telekamery za odgrywanie roli lekarza. W 2018 roku finalnie uhonorowano go Złotą Telekamerą.

Michał Żebrowski: Zarobki w TVP

Okazuje się, że rola w serialu bardzo mu się opłaca. Jak informuje "Super Express", Michał jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd w TVP. Osoba z produkcji programu wyjawiła w rozmowie z tabloidem, na jaką gażę może liczyć.

Trzeba przyznać, że takie wynagrodzenie za dwa dni pracy w miesiącu może kusić. Jakiś czas temu media informowały również, że aktor zarobił majątek na reklamie jednej z popularnych sieci fast food. Informator "Super Expressu" miał wówczas ujawnić, że Żebrowski zarobił nawet 2 miliony na promowaniu hamburgerów.

Michał Żebrowski: Związek

Michał Żebrowski w 2009 roku poślubił młodszą o 15 lat Aleksandrę. Para pobrała się w Brzegach-Rynias i wspólnie doczekała się trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Na początku 2022 roku Żebrowska przekazała radosne wieści i ogłosiła, że jest w czwartej ciąży. Niedawno celebrytka wyjawiła, że para spodziewa się dziewczynki. 

Zobacz też:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za nią 5 milionów euro. A ile?

Tomasz Lis sprzedaje ogromną posiadłość w Konstancinie. Cena zwala z nóg

Agnieszka Kotońska schudła 40 kilogramów. Pokazała brzuch

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy