Reklama
Reklama

Tomaszewska i Sikora chwalą Fabijańskiego w "Pytaniu na śniadanie". "Wziął winę na siebie"

Sebastian Fabijański od kilku dni jest na ustach niemalże wszystkich. Najpierw aktor postanowił wyjawić całą prawdę o spotkaniu z Rafalalą, o którym plotkowano już tygodnie temu, a później udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o kulisach spotkania ze słynną transwestytką i kłopotach w związku z Maffashion. Mimo że gwiazdor przyznał, że zdradzał swoją partnerkę, to i tak doczekał się pochwał na antenie publicznego nadawcy...

Sebastian Fabijański kilka miesięcy temu stał się bohaterem głośnego skandalu. Okazało się bowiem, że aktor został "przyłapany" na spotkaniu z Rafalalą, która znana jest w celebryckim światu z tajemniczych schadzek z mężczyznami, nagrywaniu ich bez ich wiedzy i wielkich afer, do których te nagrania prowadzą.

Fabijański przerwał milczenie o Rafalali

Początkowo celebryta zarzekał się, że spotkanie z transseksualną celebrytką to jedynie "element promocji" dramatu, który powstał na podstawie książki Masłowskiej. Po kilku miesiącach Sebastian nieoczekiwanie zdobył się na rachunek sumienia i przyznał, że żadnego projektu nie będzie, a do spotkania z Rafalalą faktycznie doszło...

Reklama

Okazało się, że na czas zwierzeń nie trzeba było długo czekać, bo Sebastian zdobył się na szczerą rozmowę z portalem Pudelek, w której wyjawił m.in., że zdradził Julkę Kuczyńską, matkę jej syna Bastka i partnerkę, z którą wiele lat był związany.

Fabijański wyjawił, że po narodzinach syna czuł się odtrącony przez Maffashion, dla której najważniejsze było wtedy dziecko. Tak bardzo brakowało mu bliskości, że zdecydował się na skok w bok.

Prowadzący "Pytania na śniadanie" o Fabijańskim

Wywiad Fabijańskiego odbił się szerokim echem w mediach. Okazuje się jednak, że zwierzenia o niewierności Sebastiana nie oburzyły prowadzących "Pytania na śniadanie", którzy we wtorkowym wydaniu pochwalili jego postawę.

Też uważacie, że to piękne z jego strony, że "wziął winę na siebie"?

Zobacz też:

Rafalala grasuje we Wrocławiu. Uważajcie, nagrywa ludzi po kryjomu!

Rafalala odniosła się do zarzutów Fabijańskiego o szantażu: "Myślę, że pewne słowa zostały źle zrozumiane"

Sebastian Fabijański przymila się do Maffashion, a ona... zablokowała go!

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy