Reklama

Reklama

Reklama

Rafalala grasuje we Wrocławiu. Uważajcie, nagrywa ludzi po kryjomu!

Rafalala (39 l.) jest znana z celebryckiego świata jako szantażująca muzyków, aktorów i znane osoby. Na liście Rafalali byli między innymi raper Belmondo, Izabela Kisio, Edyta Górniak, czy ostatnio Sebastian Fabijański. Transseksualna "terrorystka" podróżuje w wiadomych celach po Polsce. Tym razem grasuje we Wrocławiu - uważajcie!

Rafalala co jakiś czas wkracza do świata show-biznesu i stara się za wszelką cenę, żeby o niej nie zapomniano. Znana jest z afer o kontekście seksualnym, nagrywaniu swoich "ofiar" i późniejszym ich szantażowaniu. Jakim cudem to wszystko uszło jej jeszcze dotąd na sucho?

Rafalala grasuje we Wrocławiu. Nagrywa obcych ludzi w miejscach publicznych

Rafalala (czyli kiedyś Rafał) pomimo głośnego wołania o tolerancję wobec osób LGBT, jest agresywna wobec celebrytów i zupełnie obcych jej ludzi.

Reklama

Jeśli jesteście mieszkańcami Wrocławia, uważajcie - transseksualna skandalistka grasuje w okolicach rynku i nagrywa po kryjomu osoby na ulicy i w restauracjach.

Rafalala spotyka się z mężczyznami i publikuje ich wizerunki na Instagramie

Rafalala znana jest z afer z podtekstem seksualnym lub agresywnych zachowań wobec osób na ulicy. Słynną aferą było między innymi wyzywanie nastolatki, spoliczkowanie osoby homoseksualnej lub wyzywanie się w środkach komunikacji miejskiej.

Niestety ci, którzy spotkali się z nią w wiadomym celu, często trafiają na jej Instagrama (obecnie @sekretny_pamiętnik_r, dawniej @szponyiwony). Nie inaczej stało się z Sebastianem Fabijańskim, który w efekcie stracił narzeczoną (Maffashion, która urodziła mu syna Bastiana).

Lista afer Rafalali jest naprawdę długa. Wszystkie przeczytacie TUTAJ.

Rafalala: Instagram to jej życie

Na Instagramie Rafalala otrzymuje też wiadomości od "fanów", a także już "byłych fanów". Jedną z nich Nina Kukawska opublikowała na Instastory. Jak widać, poziom wypowiedzi jest na bardzo wysokim poziomie. W końcu tolerancja przede wszystkim!

Co byście powiedzieli Rafalali, jakbyście zauważyli, że was nagrywa?

Zobacz także:

Rafalala rozbiła związek Fabijańskiego. Znana psycholog komentuje

Maffashion też zdradziła Fabijańskiego? Kulisy rozstania wychodzą na jaw

Lech Wałęsa skarży się na inflację i niską emeryturę

Violetta Villas kochała tylko jednego mężczyznę. Zostawił ją dla... własnej żony!

Małgorzata Rozenek-Majdan nową prowadzącą "Dzień dobry TVN". "Postawiła wszystkich pod ścianą"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala

Reklama

Reklama

Reklama