Reklama
Reklama

Ewa Kasprzyk pogrążona w żałobie. "Był dla mnie jak ojciec"

Ewa Kasprzyk (65 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda gra w filmach, a także serialach. Niedawno popularną 65-latkę spotkała prawdziwa tragedia. Okazuje się, że straciła bardzo bliską osobę.

Ewa Kasprzyk jest w rozpaczy. Okazuje się, że aktorka musiała niedawno pogodzić się ze śmiercią Edwarda Dobrzańskiego. Mężczyznę postanowiła pożegnać we wzruszającym wpisie, który opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Po jej słowach widać, że była bardzo związana z 93-latkiem.

Ewa Kasprzyk żegna bliską dla niej osobę

Ewa Kasprzyk w związku z odejściem Edwarda Dobrzańskiego postanowiła zamieścić w sieci bardzo przejmujący wpis. Mężczyzna od ponad 40 lat pracował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie i zajmował się kształceniem przyszłych gwiazd. Okazuje się, że przez lata pracy pomógł w karierze Janowi Nowickiemu, Bogusławowi Lindzie, Annie Dymnej oraz Ewie Kasprzyk.

Reklama

Kasprzyk była niezmiernie poruszona odejściem byłego profesora, które traktowała jak członka rodziny.
"Wspaniały wielki człowiek aktor pedagog, który przyjmował mnie do PWST w Krakowie i był dla mnie jak ojciec. Żegnam go ze smutkiem" - napisała przejęta Ewa Kasprzyk.

Oczywiście nie zabrakło słów wsparcia wśród fanów Ewy Kasprzyk. Większość również była poruszona śmiercią Edwarda.
"Cudny był i cudne były jego zajęcia... i te żarty na nic niewiedzących studentach"


Ewa Kasprzyk - kariera i życie prywatne

Ewa Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim. W 1983 roku ukończyła studia na PWST w Krakowie.

W 1985 roku zadebiutowała rolą Kwiryny w filmie "Dziewczęta z Nowolipek" w reżyserii Barbary Sass. Parę lat później jej potencjał odkrył Roman Załuski. W 1998 roku znalazła się w obsadzie telenoweli "Złotopolscy".

W 2000 roku przeniosła się do warszawskiego Teatru Kwadrat, słynącego z repertuaru komediowego, już w 2013 roku odcisnęła swą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

Od 6 marca do 8 maja 2015 roku brała udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Zobacz też:

65-letnia Ewa Kasprzyk "wygina śmiało ciało" pod okiem młodego przystojniaka! Padła na ziemię i zrobiła dla niego świecę!

Ewa Kasprzyk zaskoczyła partnera. Chyba się tego nie spodziewał


Ewa Kasprzyk podjęła decyzję. Przenosi się do Hiszpanii. Chce zatańczyć flamenco w Sewilli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy