Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Kasprzyk zaskoczyła partnera. Chyba się tego nie spodziewał

Ewa Kasprzyk (65 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w show-biznesie. Niedawno nie zrobiło się o niej głośno z powodu nowej roli, a jej życia prywatnego. Okazuje się, że stan cywilny Kasprzyk niedługo ulegnie zmianie. Jej partner się chyba tego nie spodziewał.

Ewa Kasprzyk popularność i sympatię widzów zdobyła dzięki rolom w produkcjach "Kogel-mogel" oraz "Komedia małżeńska". Aktorka gra również na deskach wielu teatrów w całej Polsce.

Gwiazda prócz bogatego życia zawodowego może również pochwalić się interesującą prywatną historią. Ewa przez lata była żoną Jerzego Bernatowicza, z którym postanowiła się rozejść w 2019 roku. Aktorka nie jest jednak samotna. Obecnie jest narzeczoną Michała Kozerskiego. Wszystko wskazuje również na to, że już niedługo zostanie jego żoną.

Reklama

Ewa Kasprzyk wychodzi za mąż?

Ewa Kasprzyk zakochała się do szaleństwa w brokerze morskim Michale Kozerskim. Mężczyzna jest od aktorki o 8 lat młodszy. Jak się okazuje, różnica wieku nie jest żadną przeszkodą w tym związku. Para bardzo chętnie spędza wspólnie czas w RPA, gdzie Michał ma okazałą rezydencję.

W jednym z ostatnich wywiadów Ewa wyjawiła, że odpowiada jej bycie wieczną narzeczoną. Mówiła to jakiś czas temu w "Twoim Imperium". Wszystko wskazuje jednak na to, że aktorka zmieniła zdanie. Ewa była niedawno gościem "Dzień dobry TVN", to właśnie tam wyznała, że planuje ślub.

Aktorka w wywiadzie opowiedziała swoich planach ślubnych. Okazuje się, że najprawdopodobniej uroczystość odbędzie się w Republice Południowej Afryki lub Mozambiku. Dodatkowo powiedziała, kiedy planuje ceremonię.

Ewa Kasprzyk - życie prywatne i kariera

Ewa Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim. W 1983 roku ukończyła studia na PWST w Krakowie.

W 1985 roku zadebiutowała rolą Kwiryny w filmie "Dziewczęta z Nowolipek" w reżyserii Barbary Sass. Parę lat później jej potencjał odkrył Roman Załuski. W 1998 roku znalazła się w obsadzie telenoweli "Złotopolscy".

W 2000 roku przeniosła się do warszawskiego Teatru Kwadrat, słynącego z repertuaru komediowego, już w 2013 roku odcisnęła swą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

Od 6 marca do 8 maja 2015 roku brała udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Zobacz też:

Michał Wiśniewski, Ewa Kasprzyk i inni w nowym show! Będą... uciekać z więzienia
Ewa Kasprzyk podjęła decyzję. Przenosi się do Hiszpanii. Chce zatańczyć flamenco w Sewilli

Ewa Kasprzyk niepocieszona. Usunięto jej sceny łóżkowe w "365 dniach"! "Jestem zdruzgotana"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama