Reklama
Reklama
Tylko u nas

Michał Wiśniewski, Ewa Kasprzyk i inni w nowym show! Będą... uciekać z więzienia

Telewizyjna Czwórka już za miesiąc, 8 maja, pokaże nowy show "Wielka ucieczka". Do udziału w nim zaproszono plejadę gwiazd. Wszyscy zostaną postawieni przed nie lada wyzwaniem. Jak sobie poradzą? Co będą musieli zrobić?

"Wielka ucieczka". Nowy show z plejadą gwiazd

"Wielka ucieczka" to nowy show telewizyjnej Czwórki. Jak dowiedział się Pomponik, już niedługo stacja pokaże zaskakujący program pełen emocji, w którym uczestnicy będą musieli... uciekać z więzienia. Jak w prawdziwym kinie akcji pełnym zwrotów i zaskakujących sytuacji, których nie da się przewidzieć.

Bohaterami każdego z  dziesięciu odcinków będzie inna para gwiazd, która wcieli się w rolę zbiegłych więźniów. Nie będą mieli telefonów ani pieniędzy. To jak sobie poradzą, zależeć będzie tylko od ich inwencji i pomysłowości.  Ścigać ich będzie trójka prowadzących - "strażników". Wszystkich obowiązywać będą określone zasady, np. nie można przemieszczać się samochodem dłużej niż 20 minut, można wchodzić tylko do publicznie dostępnych budynków itp. Pościg kończy się, gdy uciekinierzy zostają schwytani lub jeśli uda im się pozostać nieuchwytnymi przez 4 godziny.

Jak przekazał Pomponikowi informator, w show wystąpią pary gwiazd, które dały się poznać w różnych ekstremalnych sytuacjach. Jak sprawdzą się te duety w warunkach ucieczki?

Reklama

Program "Wielka ucieczka" powstaje na podstawie holenderskiego formatu "Hunting Season", który narodził się w internecie, gdzie stał się prawdziwą sensacją. W ciągu pięciu sezonów kilkukrotnie wybrano go najlepszym serialem YouTube w Holandii, a w ubiegłym roku został przeniesiony do telewizji. "Wielką ucieczkę" produkuje dla Czwórki Rochstar S.A. 

Szaleńcze pościgi, wielkie emocje, ulubieńcy publiczności zdani na łaskę przechodniów i gra w policjantów i złodziei przeniesiona na zupełnie nowy poziom! Wszystko to już od 8 maja w najnowszym programie Czwórki "Wielka ucieczka", który będzie można oglądać w niedziele o godz. 20  w Czwórce.  

Zapowiada się prawdziwie emocjonujący program. Będziecie oglądać?

Zobacz też:

Michał Wiśniewski gwiazdą nowego programu! Na antenie wystąpi z... A to zaskoczenie!

Oscary 2022: Kourtney Kardashian i Travis Barker zamanifestowali swoją miłość namiętnym pocałunkiem

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy