Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak zobaczyła plakat i zaniemówiła. Potem poleciały wulgaryzmy

Edyta Górniak (49 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Od jakiegoś czasu nie poświęca jednak zbyt dużej uwagi muzyce i co rusz zaskakuje Polaków swoimi śmiałymi teoriami na temat świata. Tym razem to nie wypowiedzi Edyty spowodowały tyle emocji. Parę godzin temu w mediach pojawiła się informacja, jakoby piosenkarka miała wystąpić na gali Forum Woman Power. Okazuje się, że diwa dowiedziała się o tym z materiałów promocyjnych...

Edyta Górniak (posłuchaj!) to jedna z najpopularniejszych piosenkarek polskiego show-biznesu. Dała się poznać fanom nie tylko jako wybitna wokalistka, ale i zwolenniczka wielu spiskowych teorii na temat świata. 49-letnia artystka nie raz podejmowała dyskusje dotyczące zagadnień, o których zupełnie nie miała pojęcia.

Wokalistka od momentu wybuchu pandemii koronarwirusa, postanowiła stać się samozwańczą ekspertką w tym temacie. Nie raz szokowała opinię publiczną swoimi twierdzeniami na temat szczepień czy obowiązujących obostrzeń. 49-latka wyrażała również sprzeciw wobec noszenia masek ochronnych. Dzięki tym wypowiedziom udało jej się dotrzeć do osób o podobnych poglądach.

Reklama

Teraz w sieci pojawiły się plakaty reklamujące galę Forum Woman Power. Na jednym z materiałów widzimy Joannę Przetakiewicz, Ewę Chodakowską, Małgorzatę Rozenek, Ewę Minge oraz wspomnianą wcześniej Edytę Górniak.

Edyta Górniak zaniemówiła, kiedy to zobaczyła

Edyta Górniak postanowiła odnieść się na swoim InstaStories do tej informacji. Okazuje się, że o wydarzeniu, na którym rzekomo miała się pojawić, nic nie wie. Wokalistka zamieściła w sieci pytanie do organizatorów eventu.

"Na podstawie jakiego dokumentu pomiędzy stronami użyła pani mojego wizerunku do promocji wydarzenia, w którym nie biorę udziału? W trybie natychmiastowym kieruje temat do moich przedstawicieli prawnych" - napisała Edyta Górniak.

Na kolejnym stories postanowiła napisać, co myśli show-biznesie. Edyta nie ma najlepszego zdania o rodzimym przemyśle rozrywkowym. "Polski show bussines. Kur***" - napisała rozzłoszczona.

Edyta Górniak - życie prywatne i kariera

Edyta Górniak urodziła się 14 listopada 1972 roku w Ziębicach. Debiutowała w 1986 roku, śpiewając w zespole "System B". W 1990 roku otrzymała wyróżnienie podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Następnie rozpoczęła karierę jako aktorka musicalowa, występując na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu "Metro", wystawianym również w teatrze Studio Buffo oraz na Broadwayu.

27 marca 2004 roku w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży urodziła syna Allana Karola, ze związku z muzykiem Dariuszem Krupą, którego poślubiła 11 listopada 2005 roku. W kwietniu 2009 roku ogłosiła separację w małżeństwie, w lipcu koniec związku.

W 2021 utworzyła własny kanał medytacyjny Akademia Przebudzenia w serwisie YouTube.

***

Zobacz też:

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Edyta Górniak podzieliła się ulubioną teorią spiskową. Co tym razem ją pochłonęło?
Allan Krupa miał wstąpić w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego odmówił?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy