Reklama
Reklama

Wysportowana jak Chodakowska, bogata jak Chodakowska: poznaj majątek celebrytki

Mówi się, że trening czyni mistrza. "Trenerka wszystkich Polek", Ewa Chodakowska (40 l.), jest żywym dowodem na to, że trening czyni nie tylko mistrza, ale też milionera! Ile wart jest majątek jednej z 50 najbogatszych Polek?

Ewa Chodakowska to polska trenerka fitness, trenerka personalna, prezenterka telewizyjna, blogerka i osobowość medialna. Pochodzi z Sanoka, ale jej miłość do fitnessu narodziła się w Grecji, gdzie poznała swojego obecnego męża Lefterisa Kavoukisa. Rozpoznawalność Chodakowskiej zapewnił udział w telewizji śniadaniowej: "Dzień dobry TVN" (TVN) i "Pytanie na śniadanie" (TVP 2). Twórcy nadawanego na TVN-ie programu "Uwaga" określili ją Polską Królową Fitnessu.

Ewa Chodakowska na Instagramie

Obecnie profil Ewy Chodakowskiej na Instagramie obserwuje blisko 2 mln osób, a pojedyncze posty trenerki zbierają nawet kilka tysięcy polubień. W 2017 r. Chodakowska założyła platformę treningową BeActive TV, na której dostępne są jej wszystkie programy treningowe. W 2020 r. "Wprost" umieścił Chodakowską na 26. miejscu listy najbogatszych Polek. 

Reklama

Inwestycje Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska ma nosa do interesów. Obecnie jej nazwisko jest marką samą w sobie, co pozwala najsłynniejszej polskiej trenerce zbijać na nim ogromny kapitał. Aktualnie Ewa Chodakowska ma udziały aż w sześciu spółkach. 

Pierwsza z nich to BeBio, czyli połączenie autorskiego sklepu BeBio i platformy treningowej BeActive TV. W sklepie BeBio można kupić m.in. artykuły spożywcze, książki, sprzęt fitness, odzież do treningów, płyty DVD z zestawami ćwiczeń, a także po prostu wszystko to, co potrzebne do owocnego treningu. BeBio była jedną z nielicznych firm w Polsce, która nie tylko nie straciła, a wręcz zyskała na pandemii. Osiągnęła wzrost przychodów o 24,84 mln zł!

Podobnym strzałem w dziesiątkę okazał się catering dietetyczny sygnowany nazwiskiem znanej trenerki, który tylko w 2020 r. zapewnił zysk netto powyżej 6 mln zł. Wartość firmy od żywnościowych "pudełek" szacuje się na 100 mln zł.

Kolejną firmą, która przynosi Chodakowskiej ponadprzeciętne dochody, jest BeBio Cosmetics. Marka tylko w jednym roku (2019) przyniosła przychód w wysokości 11 mln zł (w tym zysk netto to 4 mln).

Nieruchomości Ewy Chodakowskiej

Pieniądze zarobione przez trenerkę na marce osobistej dają jej duże pole do inwestycji. Ewa Chodakowska uwielbia inwestować w nieruchomości. Obecnie ma kilka apartamentów w Warszawie, a w ubiegłym roku postanowiła zainwestować w prywatne osiedle w swoim rodzinnym Sanoku. Na osiedlu ma powstać 16 dwupoziomowych apartamentów o powierzchni 150 mkw każdy.

Ponieważ trenerka ma duży sentyment do Grecji, w której związała się ze swoim obecnym mężem, właśnie tam postanowiła ulokować część pieniędzy. Stąd pomysł na inwestycję w apartamenty na osiedlu Boho Sapiens położonym na uroczej, niewielkiej greckiej wyspie Milos. Wartość apartamentów to 4 mln euro. 

Także w Grecji Chodakowska wraz z mężem zainwestowała w kilkupiętrowy hotel z basenem wart 8 mln euro. Można powiedzieć, że Chodakowska podbiła całą Grecję, bo również w stolicy tego kraju, Atenach, zainwestowała w powierzchnię biurową.

Jedno jest pewne - Ewa Chodakowska ma dwie najbardziej pożądane rzeczy we współczesnym świecie: wysportowane ciało i mnóstwo pieniędzy!

Zobacz też:

Ewa Chodakowska nagle przerwała urlop, bo musiała być operowana! Teraz odwołała swoje słowa

Ewa Chodakowska kupiła willę z basenem w Grecji. "Ugięły nam się kolana"

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy