Reklama
Reklama

Chodakowska kupiła willę z basenem w Grecji. "Ugięły nam się kolana"

Ewa Chodakowska (40 l.) właśnie odebrała klucze do swojego wymarzonego domu w Grecji. Willa z basenem znajduje się w idealnej lokalizacji, w otoczeniu kwiatów oraz rozśpiewanych cykad. Panuje tam błogi spokój, a trenerka już nie może się doczekać, aż zaprosi na greckie wakacje swoją rodzinę i znajomych!

Ewa Chodakowska odważnie wychodzi poza branże fitness i sukcesywnie poszerza swoją działalność. Trenerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony fanów, prężnie inwestuje w nieruchomości razem ze swoim ukochanym. Lefteris Kavoukis ma greckie korzenie i oboje są zakochani w tym malowniczym kraju. 

Początkowo para szukała tam domowego ogniska, ale w międzyczasie odkryła pomysł na biznes i poszerzenie zarobków. Chodakowska pochwaliła się już obserwatorom hotelem na greckim wybrzeżu, a także własnym osiedlem mieszkaniowym w rodzinnym Sanoku

Reklama

Ewa Chodakowska kupiła dom z basenem w Grecji

Ewa Chodakowska wraz z mężem właśnie odebrała klucze do swojej luksusowej, greckiej posiadłości. Okazuje się, że trenerka wymarzyła sobie to konkretne miejsce. Opowiedziała też, gdzie dokładnie znajduje się jej nowy dom. 

Wokół willi znajduje się osiedle domów położone pomiędzy dwoma skalistymi wzgórzami z widokiem na morze z dziką plażą. Alejki są wyłożone ścianami kwiatów, panuje tam błogi spokój, a wszędzie można usłyszeć rozśpiewane cykady.

Nie tak dawno gwiazda opowiadała obserwatorom, jak wyglądały jej początki w Wielkiej Brytanii. Ewa dwie dekady temu trudniła się pracą fizyczną za granicą - była kelnerką, opiekunką do dzieci oraz, jak to ujęła, "zasuwała na mopie". Przyznała, że pracowała po 12 godzin na dobę, oszczędzając każdy grosz

Teraz Chodakowska już nie może się doczekać, aż zaprosi rodzinę i przyjaciół na typowo "greckie wakacje" do swojego wymarzonego domu. 

Zobacz też:

Tomasz Lis sprzedał willę za kilka milionów zł! To nie jest rekordowa kwota w tej okolicy...

Był gwiazdorem Polsatu. Wyjechał na Islandię i został... kelnerem!

Modne fryzury na lato 2022. Zainspiruj się wyborami gwiazd!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama