Reklama
Reklama
Tylko u nas

Edyta Górniak szykuje dla syna prawdziwą petardę. Nie do wiary, co chce mu sprawić na urodziny [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak (50 l.) to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka prócz regularnych występów znana jest z tego, że chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci. Diwa często o nim rozprawia, wspomina także o relacji, która łączy ją z ukochanym synem. Tym razem osoba z otoczenia wokalistki postanowiła wyjawić, jaki prezent Górniak szykuje dla Allana.

Edyta Górniak miała poważne problemy z synem

Edyta Górniak od wielu lat samotnie wychowuje syna Allana (sprawdź!). Chociaż chłopak ma już skończone 18 lat, wokalistka cały czas chce być obecna w jego życiu. Piosenkarka miała z Allanem niemałe problemy. W jednym z wywiadów dla "Twojego Imperium" wyznała, że przyłapała go kiedyś na paleniu papierosów. Kiedy sprawa wyszła na jaw, Edyta nie ukrywała swojego gniewu.

Reklama

"Kiedyś w Los Angeles przyłapałam go na paleniu w łazience. "Czy mi tu, dziecko, palisz papierosy?" - spytałam. A on trzymając go za plecami, odpowiedział: "To z ulicy. Czujesz chyba". Myślałam, że mu uszy urwę i głos stracę, tak się darłam" - wyznała Górniak.

Edyta Górniak w rozmowie przyznała też, że jej syn od najmłodszych lat był bardzo samodzielny. Latał po świecie od 14. roku życia, a parę lat temu zamieszkał sam w apartamencie w centrum Warszawy.

Edyta Górniak myśli nad urodzinowym prezentem dla Allana

Urodziny Allana zbliżają się wielkimi krokami. Chłopak będzie je obchodził 27 marca. Według informatora, z którym udało nam się porozmawiać, Edyta dwoi się i troi, aby wybrać dla chłopaka najlepszy prezent. 

Zatroskana matka miała już różne pomysły. Ostatecznie jednak postanowiła, iż sfinansuje klip do najnowszego utworu Allana Krupy (zobacz!). Postanowiła zorganizować ekipę, która w trakcie nagrań będzie się wszystkim opiekować.

"Edyta Górniak długo zastanawiała się co podarować Alanowi na urodziny. W głowie miała przeróżne pomysły. Jednak postawiła na to samo, co rok temu i sfinansuje klip do jego najnowszego utworu. Artystka zorganizowała też team, który będzie pracował z jej synem. Zrobiła to bardzo starannie, bo doskonale wie, że to właśnie ludzie grają kluczową rolę przy takich projektach" - powiedział nam informator.

Okazuje się, że Górniak już zdradziła synowi, co mu sprezentuje na urodziny. Allan nie krył swojej ekscytacji. Muzyka dla chłopaka jest bowiem bardzo ważna.

"Allan z wielką radością przyjął informacje o prezencie, bo muzyka to jego życie. Chce się rozwijać, a wie, że kawałek z klipem ma duże szanse na sukces" - zdradziła osoba z otoczenia Edyty Górniak.

Edyta Górniak daje zdrowotne rady

Edyta Górniak znana jest z tego, że bardzo chętnie wypowiada się na różne tematy. Niedawno zabrała głos w sprawie co robić, aby móc spełniać swoje marzenia i urzeczywistniać myśli. Według niej wcale nie potrzeba do tego fortuny.

"Przyzwyczailiśmy się myśleć, że to, co uzdrawiające, musi być kosztowne. A może zdrowie nie musi być kosztowne, jeśli zrozumiemy, czym jest naturalna witalność i gdzie jest jej źródło? Myślimy także, że to, co najgłośniejsze, musi być prawdą. A może prawda nie krzyczy, bo nie musi? Może to, co najprawdziwsze, jest najcichsze?" - mówi na nagraniu "Akademii Przebudzenia".

Według wokalistki należy unikać niezdrowej żywności. Warto zrezygnować z cukru, smażenia na oleju, ale także alkoholu: "To my decydujemy, czy posilimy organizm pożywieniem energetycznym lub zdrowym, czy zakleimy świeżo wypoczęty umysł przysłowiowym cukrem lub smażonym olejem, które spowolnią bystrość umysłu i dadzą nam poczucie senności" - podkreśla.

Zobacz też:

Internauci zbulwersowani werdyktem jury preselekcji do Eurowizji. Najmocniej oberwało się... Edycie Górniak

TVP wyjaśnia aferę z wygraną Blanki na Eurowizji. Mamy oświadczenie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak padła ofiarą szantażu! Wrzuciła do sieci wściekłą odpowiedź na żądania szantażystów


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy