Reklama
Reklama

Edyta Górniak zaleca unikania cukru i smażonego oleju. Nie uwierzysz, co się wtedy stanie!

Edyta Górniak znowu zwróciła się z przekazem do swoich fanów. Najdłużej żyjąca gwiazda w Polsce mówi o "kodzie elektromagnetycznym, który wysyłamy do przestrzeni, by mógł się manifestować w materii".

Edyta Górniak gwiazda estrady i nie tylko

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Sławę przyniosła jej debiutancka płyta "Dotyk". Kolejne krążki artystki też były hitami. Sukcesem okazała się "Dumka na dwa serca" z filmu "Ogniem i mieczem". Może też pochwalić się międzynarodowymi sukcesami. W 1994 r. jako pierwsza  w historii polska przedstawicielka reprezentowała nasz kraj w 39. Konkursie Piosenki Eurowizji w Dublinie z piosenką pt. "To nie ja!"Anglojęzyczny krążek "Edyta Górniak" przyniósł jej platynową płytę. Album natychmiast stał się popularny, uzyskując silną pozycję na międzynarodowej scenie - zwłaszcza w Portugalii, Szwajcarii i Skandynawii. Wydano go nawet w Japonii jako "Kiss Me, Feel Me".

Reklama

Edyta Górniak poza działalnością artystyczną udziela się jako przewodniczka duchowa. Daje rady związane z religią, duszą, zdrowym odżywianiem się, a nawet ezoteryką. Zebrała spore grono słuchaczy, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych przekazów. 

Edyta Górniak radzi czego unikać

Edyta Górniak w najnowszej relacji na Instagramie radzi, co robić, aby móc spełniać swoje marzenia i urzeczywistniać myśli. Zwraca uwagę, że aby polepszyć jakość życia nie trzeba wydawać fortuny.

"Przyzwyczailiśmy się myśleć, że to, co uzdrawiające, musi być kosztowne. A może zdrowie nie musi być kosztowne, jeśli zrozumiemy, czym jest naturalna witalność i gdzie jest jej źródło? Myślimy także, że to, co najgłośniejsze, musi być prawdą. A może prawda nie krzyczy, bo nie musi? Może to, co najprawdziwsze, jest najcichsze?" - dywaguje Górniak.

Najważniejsze, żeby unikać niezdrowej żywności. Artystka mówi głównie o cukrze, smażonym oleju, ale też o alkoholu. Trudno się nie zgodzić z tymi słowami.

"My sami kreujemy naszą rzeczywistość, bo decydujemy, czy po przebudzeniu będziemy chcieli kontynuować jakiś konflikt, czy zamiast tego pójdziemy na spacer. Czy rano napijemy się ulubionej kawy, czy zaczniemy dzień od alkoholu" - mówi Górniak w relacji o wyborach. 

"To my decydujemy, czy posilimy organizm pożywieniem energetycznym lub zdrowym, czy zakleimy świeżo wypoczęty umysł przysłowiowym cukrem lub smażonym olejem, które spowolnią bystrość umysłu i dadzą nam poczucie senności" - podkreśla.

Wokalistka podkreśliła, jak istotny dla ludzi jest sen. Jej zdaniem każdy z nas sam decyduje o tym, co dzieje się w jego życiu, dlatego ważne są nie tylko czyny, ale i myśli. Jak powiedziała:

"Swój kolejny dzień określamy przed snem. To właśnie wieczorem decydujemy, z jakim obrazem i emocją zaśnie nasze serce. Możemy wtedy nawet postanowić, o której chcemy się obudzić, co jutro dokończymy i na jaki fragment życia oddamy najwięcej uwagi i starań. W ten sposób przygotujemy także naszą podświadomość".

"To, co pomyślisz, powiesz. To, co powiesz, poczujesz. A to, co poczujesz, wyśle informację jako kod elektromagnetyczny do przestrzeni i zacznie manifestować się w materii, czyli w twojej rzeczywistości" - mówi gwiazda.

Co sądzicie o takiej recepcie na realizowanie swoich myśli?

Zobacz też:

Edyta Górniak wyjawiła kulisy preselekcji. Wyjaśnia, jaka była jej rola [POMPONIK EXCLUSIVE]

Internauci zbulwersowani werdyktem jury preselekcji do Eurowizji. Najmocniej oberwało się... Edycie Górniak

TVP wyjaśnia aferę z wygraną Blanki na Eurowizji. Mamy oświadczenie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak padła ofiarą szantażu! Wrzuciła do sieci wściekłą odpowiedź na żądania szantażystów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama