Reklama
Reklama

Dzień Babci? TOP 10 seksownych babć, które nie mają się czego wstydzić

Dzień Babci nie ma dla nich znaczenia. Wciąż są piękne, aktywne zawodowo i chętnie pomagają w opiece nad wnuczkami. Oto TOP 10 babć z showbiznesu, które możemy obserwować, jak rozpieszczają swoje wnuczęta.

Jane Seymour - uwielbiana Doktor Quinn

Jane Seymour (71 l.) doskonale znana w Polsce dzięki roli w serialu Doktor Quinn. Urodzona w Wielkiej Brytanii 15 lutego 1951 roku, aktorka, prezenterka filmowa, malarka, pisarka i działaczka UNICEF. Czterokrotnie zamężna i rozwiedziona. Debiutowała na ekranie w 1969 roku w komedii muzycznej "Och! Co za urocza wojenka", ale to rola Doktor Quinn przyniosła jej największą sławę. Serial emitowany był w latach 1993-1998 i otrzymał m.in. nagrodę Złotego Globu. Jane Seymour ma polskie korzenie - to pewnie dzięki temu, tak dobrze wygląda w tym wieku!

Reklama

Magda Gessler - wciąż świeża w roli babci!


Dla Magdy Gessler (69 l.) nadchodzący Dzień Babci to szczególna chwila. Popularna restauratorka wciąż nie może nacieszyć się swoją wnuczką, Neną. Magda Gessler została babcią rok temu. W wywiadach opisywała, że "zwariowała ze szczęścia" i zostanie babcią było "najpiękniejszym przeżyciem". Życzymy wielu wspólnych chwil z wnuczką!

Grażyna Szapołowska - pierwsza Polska seksbomba

Grażyna Szapołowska (69 l.) jako pierwsza z filmowych fame fatale doskonale radzi sobie w roli babci. Jej wnuczka, Karolina, jest już studentką. Jak ten czas szybko leci! Niedawno na Instagramie Grażyna Szapołowska dodała zdjęcie, na którym możemy podziwiać 3 generacje pięknych kobiet.

Kris Jenner - wzorowa babcia?

Kris Jenner (67 l.), pomimo całego szumu i niezliczonej ilości skandali wokół rodziny Kardashian, zdaje się być naprawdę kochającą babcią. Kris wielokrotnie powtarzała, że rodzina jest zawsze najważniejsza. Tymczasem Kris Jenner szykuje się ponownie do roli babci - Kylie Jenner zorganizowała baby shower, by świętować swoją ciążę. Kris nie lubi być nazywana babcią.

Małgorzata Królikowska - niezmienna od lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (58 l.) stworzyła dużą rodzinę - urodziła aż 5 dzieci. W 2020 roku została dumną babcią Józia. Podekscytowana w wywiadzie stwierdziła, że nie może się doczekać, kiedy będzie będzie mogła małemu czytać książeczki. Marzenia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej znowu będą miały miejsce, kiedy urodzi się jej kolejny wnuk. Tym razem będzie to dziecko Antoniego Królikowskiego.

Agata Młynarska - przyzwyczaiła się do bycia babcią?

Agata Młynarska (57 l.) na początku ciężko przyjęła fakt, że po raz pierwszy zostanie babcią - w końcu czuje się młodo i atrakcyjnie! Tymczasem czas pokazał, że nie ma się czego bać. Tym samym, Agata Młynarska w 2019 roku została babcią po raz trzeci! Jak przyznała w wywiadach, jest "bardzo szczęśliwa i nie może doczekać się przyjścia na świat" nowego członka rodziny.

Jane Fonda może liczyć na wsparcie wnucząt

Jane Fonda(84 l.) jest znaną aktorką, pisarką, działaczką polityczną, modelką i guru fitness. Zdobyła w swojej karierze aktorskiej 2 Oscary. W ostatnich latach aktywnie brała udział w demonstracjach i protestach przeciwko zmianom klimatycznym. Jane Fonda i jej wnukowie zostali nawet aresztowani. Urocze?

Beata Kozidrak - zostanie babcią po raz trzeci!

Beata Kozidrak (62 l.) dzień przed końcem 2021 roku mogła pochwalić się dobrą nowiną. Jej córka, Agata Pietras pochwaliła się, że zostanie mamą w 2022 roku. To oznacza, że Beata Kozidrak zostanie babcią po raz trzeci. Na Instagramie pod zdjęciem córki z ciążowym brzuchem napisała tylko "Kocham Was bardzo".

Goldie Hawn - rekordzistka wśród babć!

Goldie Hawn (76 l.) polubiła być babcią, choć pogodzenie się z nową rolą nie było proste. Goldie Hawn ma pięcioro wnucząt, troje od syna, aktora Olivera Hudsona, i dwoje od swojej córki, Kate Hudson. Zdjęciami wnucząt chwali się na Instagramie.

Krystyna Janda pochwaliła się wnuczką na Instagramie

Krystyna Janda (70 l.) jest babcią dla Leny (24 l.), Aarona i Jadwigi (17 l.). Według internautów, wnuczki są bardzo podobne do Krystyny Jandy. z czasów jej młodości. Zgadzacie się? 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy