Reklama
Reklama

Jane Seymour, „Doktor Quinn”, była molestowana przez znanego producenta. Wyznała to po latach!

Jane Seymour (70 l.) doskonale znana polskim widzom z kultowej roli "Doktor Quinn" wyznała, że w przeszłości była molestowana. Tego czynu miał się dopuścić jeden z wysoko postawionych producentów w Hollywood. Miała wtedy tylko 21 lat...

Jane Seymour to brytyjska aktorka i producentka filmowa. Artystka zadebiutowała w 1969 roku jako chórzystka w filmie Richarda Attenborough "Och, jaka piękna wojna". To był początek jej kariery w show-biznesie. Już rok później otrzymała główną rolę w dramacie wojennym "The Only Way".

Dziewczyna Jamesa Bonda i Doktor Quinn

Mimo że dużą rozpoznawalność przyniósł jej występ w serialu "The Onedin Line", to widzowie pokochali ją za rolę dziewczyny Jamesa Bonda, w którą wcieliła się u boku Rogera Moore. Największą sławę przyniosła jej jednak kultowa już rola lekarki z serialu "Dr. Quinn".

Program ten był jednym z najchętniej oglądanych w telewizji polskiej. Emitowany był od 1994 roku i trudno znaleźć osobę, która w tym czasie nie była zafascynowana przygodami młodej lekarki na Dzikim Zachodzie.

Reklama

Burzliwe historie miłosne

Jane Seymour była czterokrotnie mężatką. Na początku lat 70. Poślubiła Michaela Attenborough, z którym już dwa lata później była rozwiedziona. Drugim małżonkiem był Geoffrey Planer. Ich związek trwał zaledwie rok, a rozpadł się, ponieważ partner nie chciał przeprowadzić się do Ameryki.

W 1981 roku po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został David Flynn, z którym doczekała się dwójki dzieci: córki Katheriny i syna Seana. Miłość nie wytrzymała jednak próby czasu i po jedenastu latach eks zakochani się rozwiedli.

Rok później ponownie stała przy ołtarzu. Tym razem u boku Jamesa Keacha. Owocem ich związku były bliźniaki: John i Kristopher. Niestety w 2015 roku para wzięła rozwód.

Była molestowana i upokarzana

Brytyjka w programie "Anh’s Brush With Fame" wyznała, że w 1972 roku padła ofiarą molestowania. Wydarzyło się to w trakcie zdjęć próbnych do pewnego filmu. Aktorka miała tylko 21 lat.

Najgorsze miało dopiero nadejść. Producent był napastliwy i zaczął przystawiać się do młodziutkiej aktorki. Ta, próbowała uniknąć jego zalotów, jednak sytuacja zaczęła robić się niebezpieczna. Na szczęście udało jej się uciec.

Na sam koniec mężczyzna wręczył jej 10 dolarów na taksówkę i zagroził, że nie może nikomu powiedzieć, co wydarzyło się na spotkaniu z nim.

Postanowiła rzucić aktorstwo!

Sytuacja ta była niezwykle traumatyczna dla młodziutkiej Jane. Najgorsze było jednak to, że jej agent doskonale wiedział, jakie są praktyki producenta i świadomie wysłał ją do "paszczy lwa".

Dr Quinn zdradziła, że po tej sytuacji postanowiła rzucić aktorstwo. Wróciła do Anglii i zniknęła ze świata show-biznesu na rok.

Oglądaliście kultowy serial "Doktor Quinn"?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jane Seymour | Doktor Quinn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy