Reklama
Reklama

Kylie Jenner cała na biało zorganizowała baby shower! Luksus to mało powiedziane!

Kylie Jenner jak zawsze zadała szyku na baby shower! Na przyjęciu nie mogło zabraknąć złotych i białych dekoracji. Było naprawdę luksusowo!

Najmłodsza z rodu Kardashianek-Jenner- Kylie już niedługo przywita na świecie drugie dziecko. Po publikowanych zdjęciach w sieci możemy przypuszczać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że właśnie teraz odbiło się baby-shower.

Kylie Jenner zrobiła baby shower

Kylie tym razem zdecydowała się na przyjęcie w niezwykłym stylu. Tym razem wszystko urządzone było bardzo gustownie, ale nie brakowało luksusowych elementów, jak chociażby prezentów od Tiffaniego, czy spacerówki od Diora.

Warto zacząć od tego, że tuż przy głównym wejściu goście mogli podziwiać rzeźby żyraf. A to był dopiero początek! Środek był udekorowany drzewami i gałązkami, tak żeby obecni goście czuli się jak w magicznym lesie. I to dosłownie! Zapewniały to girlandy i światełek. Stoły były okrągłe, a imiona gości zostały wypisane na plakietkach przymocowanych do figurek zwierząt.

Oczywiście królową imprezy była Kylie, która tego dnia wybrała białą sukienkę, podkreślającą ciążowy brzuszek. Fryzurę miała standardową — lekkie fale spuszczone na ramiona i śliczną biżuterię wykonaną najprawdopodobniej z białego złota.

Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

Reklama

Zobacz też:

Te gwiazdy urodzą w 2022 roku! Jesteśmy świadkami "baby boom"?

Rodzina Kardashian opublikowała listę świątecznych prezentów. Ceny zaskakują!

Rewolucja Girl Power: Jak wyglądają dziś członkinie Spice Girls?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama