Reklama
Reklama

Dygant, Karolak, Malajkat: gwiazdy "Listów do M." powalczą o kasę w specjalnym odcinku "Milionerów"! Kto okaże się najlepszy?

Fanów teleturnieju "Milionerzy" czeka już niedługo niespodzianka. W specjalnym odcinku gry Hubert Urbański gościć będzie celebrytów. O milion na cele charytatywne powalczą aktorzy komedii romantycznej "Listy do M.". Czy uda im się zdobyć główną wygraną?

Gwiazdy "Listów do M. 5" w "Milionerach"

Na początku listopada na ekrany polskich kin weszła piąta część świątecznej komedii "Listy do M.". Tak jak w poprzednich odsłonach tej romantycznej opowieści wigilijnej, tak i tu pojawiła się plejada polskich gwiazd: Piotr Adamczyk. Agnieszka DygantTomasz Karolak, Stanisława Celińska, Janusz Chabior, Mateusz Banasiuk czy Maria Dębska. 

Niektóre z gwiazd filmu pojawiły się również w specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy", którego gospodarzem jest Hubert Urbański. W ogniu pytań dziennikarza stanęły dwie mocne drużyny: Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak, czyli filmowa Karina Lisiecka i - pracujący jako Święty Mikołaj - Melchior, oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński, tj. filmowy Wojtek Kamiński i Pataszon. 

Reklama

Aktorzy, którzy zmagali się z pytaniami Huberta Urbańskiego, wygrane w programie pieniądze przeznaczają na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam". 

To już kolejny raz, gdy celebryci w ten sposób pomagają fundacji. Kilka tygodni temu w "Milionerach" wystąpiła Małgorzata Rozenek-Majdan w parze z Krzysztofem Skórzyńskim oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. którzy polegli na pytaniu kulinarnym. Za to "Perfekcyjna Pani domu: i jej partner z programu "Dzień Dobry TVN" wygrali aż 500 tys. zł. A wszystko dzięki użyciu koła ratunkowego. Zadzwonili po pomoc do Radosława Majdana, który znał odpowiedź na pytanie za pół miliona.

Czy gwiazdy "Listów do M." też sięgną po koła ratunkowe? Czy uda im się zdobyć główną wygraną? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz też:

Gwiazdy na premierze "Listów do M."

"Milionerzy". Biały krzyż rycerzy maltańskich jest  podobny do herbu Wejherowa czy Malty?

Tomasz Orzechowski wygrał w "Milionerach", ale kasy już nie ma! Oto, co zrobił z wygraną

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama