Reklama
Reklama

Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Po ostatnim zwolnieniu nikt się tego nie spodziewał

Katarzyna Dowbor niedawno straciła pracę w programie „Nasz nowy dom”, który prowadziła przez lata. Choć na początku trudno było pogodzić jej się z utratą źródła zarobku, powoli doszła do siebie i teraz z nadzieją patrzy w przyszłość. Z najnowszego postu wynika, że wróciła do pracy przed kamerą.

Dowbor wraca na ekrany. Szykuje niespodziankę

Katarzyna Dowbor pożegnała się z programem "Nasz Nowy Dom" w maju bieżącego roku. Wiadomość o tym, że gwiazda nie będzie już przeprowadzać remontów, zszokowała telewidzów, którzy wiernie oglądali odcinki programu z jej udziałem. Niemniej jednak okazało się, że jej miejsce zajmie równie pogodna i chętna do działania Elżbieta Romanowska, o czym poinformowano w oficjalnym oświadczeniu.

Reklama

"@elaromanowska nową prowadzącą programu @nasznowydom! Już w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, który będzie można zobaczyć jesienią na antenie Polsatu. Nie możemy się doczekać! Aktorka Ela Romanowska jest doskonale znana widzom Polsatu. Grała miedzy innymi w serialach "Samo życie", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "W rytmie serca" a wkrótce zobaczymy ja także w nowym serialu Polsat Box Go "Swaci". Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów "Tańca z Gwiazdami" oraz 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - przekazał Polsat.

Dowbor szybko przegoniła czarne chmury znad głowy oraz skupiła się na kolejnych wyzwaniach i możliwościach, które postawił przed nią los. Okazuje się, że już znalazła nową fuchę. W sieci pochwaliła się bowiem kadrami wykonanymi na planie filmowym.

"Szykuję dla Was niespodziankę!" - zapowiedziała.

Ostatnio wiele mówi się o tym, że Dowbor może przejść do TVNu, ale do tej pory ani ona, ani stacja nie potwierdzili tej informacji.

Fani kibicują Dowbor. Zamierzają oglądać ją w nowej odsłonie?

Radosne wieści od byłej gwiazdy Polsatu szalenie ucieszyły jej fanów, którzy tłumnie skomentowali post, zaznaczając, że brakowało im Dowbor na szklanym ekranie.

"Cieszę się, że znów możemy Panią oglądać. Powodzenia w nowej pracy i wszystkiego co najlepsze dla Pani";

"Czekamy" - skomentowali fani Dowbor.

Zobacz też:

Dowbor już wie, co ją czeka. Wieści o nowej pracy to dopiero początek. Jest na co czekać

Elżbieta Romanowska prowadzi "Nasz nowy dom" po swojemu. Czyli jak?

Elżbieta Romanowska szczęśliwie zakochana. Potwierdziła, że miłość kwitnie

Ela Romanowska o roli prowadzącej "Nasz nowy dom": "Nie chcę być drugą Katarzyną Dowbor" [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy