Reklama
Reklama

Doda w Opolu planuje wiele niespodzianek. Zdradziła, co zrobi na scenie

Doda (39 l.) po latach przerwy wraca na Festiwal Opole 2023. Jak zapowiedziała, ma zamiar zrobić wielkie show. Co dokładnie planuje jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady? Zdradziła kilka zapierających dech w piersiach szczegółów.

Doda zaskoczy fanów podczas koncertu w Opolu?

Doda nie może doczekać się występu w Opolu. Po sześciu latach przerwy od występów w Telewizji Polskiej wystąpi na jednej z popularniejszych scen w kraju. Jak wyznała w rozmowie z "Super Expressem", impreza będzie historyczna. Zapowiedziała dyskotekowy klimat i morze atrakcji.

Doda pojawi się na festiwalu już pierwszego dnia. Będzie gościem specjalnym. Z tej okazji przygotowała recital. Potrwa 15 minut. "Zaśpiewam cztery nowe piosenki, ale też medley starych hitów. Gromee przygotował z nich mega dyskotekę. Cały amfiteatr będzie miał jedną, wielką imprezę... ale będzie też liryczny i sentymentalny moment" - podkreśliła, że wydarzenie będzie wyjątkowe na wielu płaszczyznach.

Reklama

Doda podziękowała wszystkim, którzy współtworzą show

Doda nie byłaby sobą, gdyby w rozmowie nie podkreśliła, ile znaczą dla niej osoby, z którymi może współtworzyć show. O tancerzach wypowiadała się w samych superlatywach.

"Zrobili wspaniałą robotę. Ich układy zmieniają formę i styl przy każdym utworze. Zmieniają się też ich stroje. To jest coś wspaniałego!".

Doda przeobrazi się na scenie. Zapowiedziała finał miesięcy przygotowań

Ponadto Doda ma zamiar zmienić stylizację... na scenie. Tak, przeobrazi się na oczach widzów. Jak zapewniła, elementy scenografii, które to umożliwią, są tworzone do kilku dobrych miesięcy.

Show będzie można oglądać 9 czerwca. To nie jedyna wielka współpraca w życiu znanej gwiazdy. Po sukcesie w roli prowadzącej na Polsat SuperHit Festiwal, wokalistka doczekała się własnego show!

To nie koniec rewelacji. Zbliża się "Doda. Dream Show"

Zaufane źródło Pomponika w telewizji Polsat donosi, że właśnie rozpoczynają się zdjęcia do programu, który zapowiada się na jeden z największych hitów tego roku. "Doda. Dream Show" ma ukazać nam słynną artystkę w zupełnie nowym świetle.

Kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będzie się ona przygotowywała do serii wielkich koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę, przyjaciół, partnera, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. Prawdziwa twarz Dody... taki program to marzenie wielu fanów.

Koncerty Dody będą częścią programu

Wiele osób już dziś czeka na rozpoczęcie zdjęć, które ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu. Potrwają do końca września. Na koniec pojawi się niemała gratka dla najwierniejszych słuchaczy gwiazdy - widzowie będą świadkami serii ekskluzywnych koncertów, na które bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży.

"Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show" - zdradził Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu.

Co ważne, podczas programu wokalistka będzie komunikować się z fanami oraz jej obserwatorami i "radzić się" ich w sprawach związanych z organizacją show. Na fanów czekają nawet atrakcyjne nagrody. Co równie istotne, show nie będzie krótkie! "Doda. Dream Show" będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków.

Czytaj też:

Żona Golca ledwo chodziła. W Sopocie wywołała poruszenie (ZDJĘCIA)

Szpak wywołał poruszenie w Sopocie. Oddał hołd wielkiej gwieździe

Magda Narożna już nie poraża naturalnością? "Robisz się na Dodę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | festiwal opole 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy