Reklama
Reklama

Doda, jakiej nie znacie. Jej praca i życie w nowym programie Polsatu [POMPONIK EXCLUSIVE]

Jako pierwsi dotarliśmy do tej informacji! Jesienią Polsat pokaże nowy reality show z udziałem Dody. Co nas czeka w programie? Czym zaskoczy gwiazda?


Wielkie koncerty Dody - a my za kulisami

Zaufane źródło Pomponika w telewizji Polsat donosi, że właśnie rozpoczynają się zdjęcia do programu, który zapowiada się na jeden z największych hitów tego roku.

"Doda. Dream Show" ma ukazać nam słynną artystkę w zupełnie nowym świetle i w sytuacjach, które do tej pory były zastrzeżone jedynie dla oczu rodziny i bliskich współpracowników.

Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będzie się ona przygotowywała do serii wielkich koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę, przyjaciół, partnera, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym.

Reklama

Zdjęcia do show ruszą jeszcze w czerwcu 2023 roku i potrwają do września. Na koniec będziemy świadkami serii ekskluzywnych koncertów, na które bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży.

A my jako widzowie zawitamy między innymi w domu wokalistki, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się koncert. Zobaczymy jak wiele pracy Doda wkłada w przygotowania do swoich występów i... jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych.

Dowiemy się też na kogo może liczyć gdy nie wszystko idzie tak, jak powinno? Jak udaje jej się łączyć miłość z pracą, której poświęca większość czasu?

"Doda. Dream Show": Prawdziwa, prywatna twarz Dody

"Doda. Dream Show" pokaże nam nową twarz Dody. Dowiemy się jak radzi sobie z problemami, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu.

"Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show" - zdradza Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu.

W trakcie programu Doda będzie komunikować się z fanami oraz jej obserwatorami i "radzić się" ich w sprawach związanych z organizacją show. Na fanów czekają nawet atrakcyjne nagrody. "Doda. Dream Show" będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków.

Zobacz też:

Szpak wywołał poruszenie w Sopocie. Oddał hołd wielkiej gwieździe

Mama Dawida Kwiatkowskiego stała się gwiazdą na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Oto co zrobił przy wszystkich

Żona Golca ledwo chodziła. W Sopocie wywołała poruszenie (ZDJĘCIA)

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat | "Doda. Dream Show"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy