Reklama
Reklama

Żona Golca ledwo chodziła. W Sopocie wywołała poruszenie (ZDJĘCIA)

Polsat SuperHit Festiwal powrócił na sopocką scenę. Tymczasem po rozpoczęciu festiwalu Edyta Golec ledwo chodziła - musiała łapać równowagę, a w ostateczności trzymała się męża. Zaskakujące, czym było to spowodowane...

Żona Golca ledwo chodziła. W Sopocie wywołała poruszenie

Golec uOrkiestra otworzył drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie. Na początku bracia zaśpiewali swój hit "Crazy Is My Life", następnie była "Lornetka" w elektronicznej aranżacji. Wraz z muzykiem Gromee wykonali utwór "Górą Ty". Nie zabrakło też "Ścierniska" w żywej, elektronicznej wersji.

Golec uOrkiestra zostali też nagrodzeni statuetką przez Ninę Terentiew za 25-lat pracy artystycznej. Po udanym koncercie muzycy wybrali się do pozowania na ściance. Wtedy zobaczyliśmy zaskakujący widok...

Reklama

Edyta Golec w 15-centymetrowych obcasach! Ledwo ustała w Sopocie

Show skradła Edyta Golec, która na ściance pojawiła się w butach na niebotycznie wysokim obcasie. Niestety, choć efektowne i robiące wrażenie, to jednak sprawiały kobiecie poważne problemy z poruszaniem. 

Czerwone "kopytka" nie wyglądały na zbyt wygodne, lecz żona Łukasza Golca dzielnie szła, łapiąc raz za razem równowagę. Na ściance postanowiła dla asekuracji przytrzymać się męża. 

Jak wam się podoba?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy