Reklama
Reklama

Mama Dawida Kwiatkowskiego stała się gwiazdą na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Oto co zrobił przy wszystkich

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2023 już za nami. Na scenie artyści dostarczyli cały wachlarz emocji: była radość, było wzruszenie i zaskoczenie. Największym dostarczycielem wzruszeń był Dawid Kwiatkowski, który świętował swój jubileusz artystyczny. Za 10 lat na scenie podziękował rodzicom, bratu, fanom i telewizji Polsat.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętował 10 lat na scenie w pierwszym dniu imprezy Polsatu

Dawid Kwiatkowski świętował swoje 10 lat na scenie sopockiej Opery Leśnej podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023. Czas szybko minął, a Dawid nie zapomniał, komu zawdzięcza swoją obecną karierę. W czasie występu wspomniał swoje początki i podziękował wszystkim, którzy mu pomogli.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kim jest mama Dawida Kwiatkowskiego? Kocha ją nad życie

Agnieszka Kwiatkowska, mama Dawida, siedziała w pierwszym rzędzie podczas występu syna. Obok niej siedział jego tata, który wzruszył się, kiedy tylko Dawid zaczął im dziękować za wsparcie i wyznał miłość. Nie każdy jednak wie, że ich relacje nie zawsze były tak kolorowe.

Reklama

"Mówię to po raz pierwszy w życiu, bo wiem, że najgorsze mamy już za sobą. Wierzę, że nasza historia, którą szczegółowo opowiem w moim biograficznym filmie, może pomóc wielu ludziom. Mama wygrała walkę z chorobą alkoholową i jestem z niej cholernie dumny" - wyznał Dawid Kwiatkowski w rozmowie z "Party" w 2019 roku.

Mama Dawida otrzymała pomoc od syna, który w odpowiedniej chwili zainterweniował i wysłał ją na odwyk. Od tamtej pory odbudowywali swoją relację, a efekty mogliśmy zobaczyć właśnie w pierwszym dniu festiwalu w Sopocie, 26 maja.

Mama Dawida Kwiatkowskiego stała się gwiazdą na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Oto co zrobił przy wszystkich

Dawid Kwiatkowsi ze sceny podziękował swoim rodzicom, którzy się wzruszyli, wszystkim współpracownikom, a także... fanom. W tym momencie głos załamał się wokaliście i musiał na chwilę odejść od mikrofonu. Następnie poprosił o rozdanie róż dla widowni, a sam z ogromnym bukietem podszedł do swojej mamy. Wyznał jej, że bardzo ją kocha i mocno przytulił.

"Nie wiadomo, jak jej choroba alkoholowa potoczyłaby się dalej, gdyby nie moja interwencja. Zaprowadziłem ją na odwyk, więc musiałem być dorosłym, będąc nastolatkiem. Nie boję się mówić o dzieciństwie, nie użalam się nad sobą. Chcę pokazać wszystkim ludziom, którzy mnie obserwują, że da się. Nie ważne ile masz środków, jakie masz warunki. Da się spełnić to, o czym marzysz" - podkreślał muzyk w materiale "Uwagi".

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętował jubileusz i wzruszał do łez

Wzruszony Dawid Kwiatkowski po wykonaniu pierwszego utworu wygłosił emocjonalną przemowę na scenie Polsat SuperHit Festiwal.

"Pamiętam jak 10 lat temu, stałem na tej scenie po raz pierwszy, bardzo niepewny siebie, stłamszony. W internecie wszyscy pisali, że to wszystko potrwa tylko sezon, że ten Kwiatkowski "to be". Teraz apeluję do młodych ludzi, ale i nie tylko. Nie miałem nic. Nie miałem kasy, znajomości, ale miałem wielkie marzenia. Każdy z was może osiągnąć swoje marzenia" - mówił do swoich fanów Dawid.

Zobacz też:

Polsat SuperHit Festiwal 2023 wystartował! Ludowe Mazowsze, błyszcząca Doda i cyberpunkowa Agnieszka Chylińska

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Występ Sary James. Dziewczyna, która podbiła Amerykę

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętował jubileusz i wzruszał do łez

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Gwieździsta Daria, Bryska jako syrenka

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Tribbs z hołdem dla Krzysztofa Krawczyka, Doda jako domina

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy