Reklama
Reklama

Doda na imprezie odsłoniła prawie wszystko. Fanom zaprezentowała diamentową podwiązkę

Doda (38 l.) to obecnie jedna z najbardziej znanych gwiazd w Polsce. 38-latka pojawiła się również na ściance podczas imprezy wręczenia Bestsellerów Empiku 2022. Jak na prawdziwą celebrytkę przystało, wybrała dość odważny strój. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ Rabczewska znana jest ze swoich nietuzinkowych strojów.

Bestsellery Empiku 2022: Doda na imprezie

7 lutego 2023 roku w Warszawie odbyła się kolejna gala Bestsellerów Empiku. Wydarzenie jak zwykle przyciągnęło wiele znanych gwiazd oraz celebrytów, którzy wytrwale pozowali na ściance. Bez wątpienia to królowa polskiej muzyki, czyli Doda skradła całe show.

Bestsellery Empiku 2022: Doda pochwaliła się figurą w skąpej sukience

Doda na ściance pojawiła się kipiąc entuzjazmem. Uśmiechnięta od ucha do ucha artystka zaprezentowała dość skąpą stylizację. Można się było tego po niej spodziewać. 38-latka już nie pierwszy raz chwaliła się zgrabną figurą.

Reklama

Na imprezę założyła czarną kreację, która obszyta była błyszczącymi kamieniami. Wokalistka do swojego stroju dobrała również długie rękawiczki i diamentową podwiązkę, której zadaniem było trzymać sukienkę tak, aby się nie podwijała.

Na imprezie prócz Dody pojawili się także: Patrycja Markowska, Iga Krefft, Honorata Skarbek, Mateusz Banasiuk oraz dawno niewidziany Michał Witkowski z chłopakiem.

Wielki skandal z Dodą na Bestsellerach Empiku?


Doda oraz Maria Sadowska otrzymały nagrodę na gali Bestsellery Empiku 2022 za film "Dziewczyny z Dubaju". Na scenie pojawiły się obydwie, jednak tylko Sadowska mogła podziękować za nagrodę. Kiedy kobiety były już przy mikrofonach, Doda zapytała reżyserkę: "Po co mnie wołałaś? Nikt mnie tutaj nie zapowiedział".

"O kobietach zawsze mówiło się, że niech robią filmy, ale takie małe, skromne, na dwóch aktorów, festiwalowe kino, tymczasem okazuje się, że mamy jednak szansę zdobyć też box office i zrobić wysokie budżety. Chciałam powiedzieć, że kobiety potrafią i potrafią też być solidarne, dlatego też zaprosiłam tutaj Dodę, która jest moją producentką i z którą razem zrobiliśmy ten film" - powiedziała Sadowska.

Kiedy Sadowska skończyła przemawiać i odebrała nagrodę, prowadzący szybko jej podziękowali. Doda zdziwiła się tym, że nie mogła nic powiedzieć. Wyraźnie ją to zbulwersowało.

"Mogę coś powiedzieć czy nie? Nie? To dobrze, dziękuję" - powiedziała Rabczewska.

Bestsellery Empiku 2022: Kto pojawi się na scenie?

Podczas gali nie zabrakło również wielu gwiazd. Wśród nich pojawili się między innymi: SanahRalph KaminskiDawid PodsiadłoAgnieszka ChylińskaKatarzyna Nosowska, Margaret i Natalia Szroeder.

Zobacz też:

Bestsellery Empiku 2022: Wiemy, kto wystąpi na gali! Oto nominowani do nagrody. Będzie się działo!

Marcin Prokop wyleci z TVN?! Zrobiła się afera po Bestsellerach Empiku! Oto co wyjawił gwiazdor "DDTVN"!

Bestsellery Empiku 2021. Sanah o milionach, porażkach i zazdrości Dody


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Bestsellery Empiku | Bestsellery Empiku 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy