Reklama
Reklama

Dekolty, całusy na ściance i pogniecione sukienki. Tłum celebrytek na pokazie Łukasza Jemioła

Kilkanaście godzin temu odbył się najnowszy pokaz Łukasza Jemioła, który zaprezentował swoją nową kolekcję, a także zgromadził w jednym miejscu tłum celebrytek. Na ściance w odważnych kreacjach pozowały Julia Wieniawa, Anna Sieklucka, Małgorzata Ohme, Blanka Lipińska czy Małgorzata Socha. Na wydarzeniu pojawiła się dawno niewidziana Maja Frykowska, która diametralnie zmieniła swój wizerunek.

Jak to w świecie show-biznesu bywa, wydarzenia takie jak pokaz mody przyciągają tłumy celebrytek, aktorek czy influencerek. Na najnowszej prezentacji kolekcji jednego z bardziej znanych projektantów mody w Polsce nie mogło być inaczej. Łukasz Jemioł mógł zaprezentować nowe fatałaszki przed Julią Wieniawą, Małgorzatą Sochą, Mają Frykowską czy Blanką Lipińską.

Reklama

Tłum gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła

Łukasz Jemioł po raz kolejny postanowił zaprezentować światu swoją nową kolekcję. Wybrane przez niego gwiazdy i celebrytki pojawiły się na wydarzeniu w dość nietypowych kreacjach. Prześwitujące bluzki, głębokie dekolty, gołe nogi to tylko niewielka część tego, co można było zobaczyć na pokazie.

Na prezentacji nie zabrakło Katarzyny Warnke, która na ten wieczór postanowiła połączyć długą czarną spódnicę z dopasowanym topem. Z kolei Julia Wieniawa chciała poczuć chyba klimat lat 90. ponieważ zamiast eleganckiej kreacji narzuciła na siebie brązową kurtkę, niebieskie jeansy oraz okulary przeciwsłoneczne. Młoda aktorka w ręku trzymała torebkę za około 10 tysięcy złotych.

Małgorzata Socha to z kolei dobra koleżanka projektanta, nie mogłaby więc nie pojawić się na jego pokazie. Na to specjalne wydarzenie ubrała się w koszulę w kropki, czarną kamizelkę oraz luźne spodnie.

Pokaz Jemioła swoją obecnością uświetniła Blanka Lipińska, która na ściance pozowała z Anną Marią Sieklucką. Ta druga chyba zapomniała wyprasować swoją sukienkę przed wyjściem, ponieważ podczas pokazu prezentowała widoczne zagniecenia na materiale.

Z kolei uczestniczka "Big Brothera" i "Baru" czyli Maja Frykowska wybrała biel. Klasyczny damski garnitur prezentował się dość nietypowo wśród czarnych stylizacji. Maja zmieniła również kolor włosów, ponieważ na ściance jej fryzura była lekko różowa.

Małgorzacie Ohme na wydarzeniu normalne pozowanie chyba nie wystarczyło. Prezenterka wraz ze swoim partnerem postanowili dać upust swoim uczuciom.

Łukasz Jemioł - życie prywatne i kariera

Łukasz Jemioł urodził się w 1983 roku. Ukończył studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, na kierunkach "druk i ubiór".

Od 2007 roku przygotowuje kolekcje ubrań sygnowane własnym nazwiskiem, które dostępne są w butikach w Warszawie i Poznaniu oraz w sklepach internetowych. Jego ubrania noszą: Magda Gessler, Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Sylwia Gliwa, Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Mielcarz, Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska, Jolanta Fraszyńska czy Agnieszka Hyży.

Był uczestnikiem pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN Azja Express. W parze z dziennikarką Hanną Lis zajął szóste miejsce.

Zobacz także:

Dawid Woliński zakochał się w uczestniczce "Top Model"? Jej kocie ruchy go omamiły
Najpiękniejsze kreacje na gali Emmy 2022. Brylanty i diamenty to dopiero początek
Earth Festival 2022. Nieziemskie kreacje gwiazd. Koronki, dekolty i zwierzęce motywy


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama