Reklama

Reklama

Reklama

Anna-Maria Sieklucka wygadała się, co sądzi o Steczkowskiej! "To jest wokal bliski mojemu"

Anna-Maria Sieklucka (28 l.) w dzisiejszym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zaśpiewa "Boskie Buenos", które wykonywała Justyna Steczkowska. Aktorka przy okazji wywiadu wyjawiła, co sądzi o piosenkarce. - Jak czytałam o niej przed programem, to ma wielki dorobek artystyczny - mówi Sieklucka.

Anna-Maria Sieklucka, znana z roli w erotyku "365 dni" (sprawdź!), uważa, że nareszcie udało jej się wylosować utwór dopasowany do swojego głosu i temperamentu.  

- Jestem niesamowicie podekscytowana. Śmiałam się, że ten utwór to jest kobyła pod względem wokalu. Ambicjonalnie do tego podchodzę. Bardzo się cieszę, bo jest to wokal bliski mojemu. Nareszcie będę mogła się pokazać z otwartej piersi - powiedziała nam Sieklucka. 

Przy okazji rozmowy okazało się też, że aktorka jest wielbicielką talentu Steczkowskiej. Jej zdaniem nie ma lepszego głosu w Polsce. 

- Pani Justyna jest niesamowicie utalentowana. Nie mówię tego, aby słodzić. Ona jest takim diamentem, jeżeli chodzi o polskie wokale. Ma piękne góry gwizdkowe, które są bardzo trudne. Jak czytałam o niej przed programem, to ma wielki dorobek artystyczny - dodała gwiazda. 

Najnowszy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już dziś o 20:05 w Polsacie. 

Reklama

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Sieklucka | Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy