Reklama
Reklama

Małgorzata Socha: To jednak nie były plotki? Płyną smutne wieści o aktorce...

Małgorzata Socha ma wierne grono fanów, którzy uwielbiają oglądać produkcje serialowe z jej udziałem. Jak jednak donosi jeden z tabloidów, przygoda z "Na Wspólnej" właśnie dobiega końca. Jej ostatnie zachowanie miało mocno zrazić do niej całą produkcję...

Małgorzata Socha to jedna z bardziej znanych i lubianych aktorek w Polsce. Gwiazda zyskała wielką popularność dzięki rolom w "Brzyduli", "Przyjaciółkach" czy "Na Wspólnej". 

Okazuje się, że w tym ostatnim serialu już nie będzie się pojawiać. Fani będą mocno niepocieszeni napływającymi wieściami...

Jak dowiedział się "Super Express", aktorka skupiła się aktualnie na serialu "Przyjaciółki", co tak mocno ją pochłonęło, że nawet nie zjawiła się na nagraniach nowej czołówki do serialu TVN.

Małgorzata Socha znika z "Na Wspólnej"?

"Terminy się nie zgrały. Dodatkowo, jakoś szczególnie nie zależało jej, żeby zjawić się na zdjęciach" - zdradza informator "Super Expressu".

Reklama

Z informacji tabloidu dowiadujemy się, że w "Na Wspólnej" pojawiać się będzie w wyjątkowych sytuacjach. 

Za to nadal nie zniknie wątek jej serialowego męża Kamila, w którego wciela się Kazimierz Mazur.

"Kamil zauroczy się koleżanką z pracy do tego stopnia, że zaniedba borykającą się z poważnymi problemami, Zuzę" - czytamy w "Super Expressie". 

To naprawdę spory cios dla jej fanów i widzów "Na Wspólnej". Czy aktorka jeszcze zmieni zdanie? 

Niewiele na to wskazuje, bo ta ponoć od dłuższego czasu przygotowywała się do pożegnania z tą produkcją...

Zobaczcie również:
Małgorzata Socha zdradza sekret udanego związku. "Trzeba tupnąć nogą"

Małgorzata Socha trzyma kasę tylko dla siebie: "To jest akurat bardzo zdrowe"Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy