Reklama
Reklama

Dąbrowska, Cichopek, Sykut-Jeżyna. Tak gwiazdy wystąpiły na Polsat Hit Festiwal

Polsat Hit Festiwal już za nami. W ciągu tych dwóch dni Opera Leśna w Sopocie rozbrzmiała wyjątkowymi przebojami polskiej muzyki. Pojawiło się wiele gwiazd, a od ich kreacji nie można było oderwać wzroku.

Polsat Hit Festiwal 2024. Co się działo na sopockiej scenie drugiego dnia?

Drugi dzień Polsat Hit Festiwal 2024  minął pod znakiem wyjątkowych koncertów i jubileuszy. Sopocka Opera Leśna rozbrzmiała muzyką artystów, którzy "Debiutowali w Polsacie". Na scenie wystąpili: Zakopower, Kuba , grupę Enej, Ania DąbrowskaKrzysztof Zalewski oraz Afromental. Pojawili się też artyści, których słuchaliście najchętniej,a ich płyty zdobyły status diamentowych: Smolasty,  Blanka,  SkolimMalik Montana.

Reklama

Dodatkowo tego dnia w Operze Leśnej swoje urodziny obchodziła: Majka Jeżowska.

Plejada gwiazd na Polsat Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal w drugim dniu obfitował w niespodzianki. Już na początku Edward Miszczak obwieścił, że już wiosną w Polsacie pojawi się ulubiony talent show "Must Be the Music". Chwilę później Aleksander Baron pochwalił się narodzinami syna Leonarda. Do tego w Sopocie pojawiła się Katarzyna Cichopek.

Polsat hit Festiwal. Zachwycające kreacje

Polsat Hit Festiwal to też okazja, by przyjrzeć się najnowszym trendom w modzie i sprawdzić, co na tak wyjątkowe okazje wybierają ludzie ze świata show-biznesu. Zielona sukienka Anny Dąbrowskiej skradła nasze serca. Paulina Sykut-Jeżyna, która słynie z wyjątkowych kreacji i tym razem nie zawiodła. Katarzyna Cichopek wystąpiła aż w dwóch sukienkach. Trudno ocenić, która z nich zasługuje na miano najlepiej ubranej.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy