Reklama
Reklama

Kubicka urodziła, a Baron popędził do Sopotu. Spływają gratulacje

Baron wraz z zespołem Afromental pojawili się w drugim dniu Polsat Hit Festiwalu w ramach koncertu "Debiutowali w Polsacie". Wyjątkowy "debiut" po latach nałożył się na inne wyjątkowe okoliczności. Żona Barona, Sandra Kubicka urodziła syna. Serdecznie gratulujemy!

Kubicka urodziła, a Baron ją zostawił i popędził do Sopotu. To tu zaczęła się jego kariera

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Podczas sobotnich koncertów w Operze Leśnej Afromental wykonał piosenkę"Rock&Rollin' Love / To The End". To właśnie ten utwór wykonany w wydarzeniach Polsatu stał się kluczem do otwarcia drzwi wielkiej kariery.

Zespół Afromental pojawił się na festiwalu w 2007, na którym wykonali utwór "I've Got What You Need". Po dwóch latach zespół wydał płytę "Playing with pop", która pokryła się złotem. W tym czasie ich muzyka pojawiła się także w filmie "Kochaj i tańcz".

Reklama

Baron zostawił Kubicką i popędził do Sopotu. To tu zaczęła się jego kariera

Baron, czyli Aleksander Milwiw-Baron ma ostatnio dość dużo stresu na głowie. Jego żona, Sandra Kubicka ostatnio pisała szereg niepokojących wpisów na temat swojego stanu zdrowia, które sprawiły, że fani jeszcze bardziej się martwili.

Fani Barona i Kubickiej podejrzewali, że ich syn już pojawił się na świecie, lecz nie chcą jeszcze o tym nikogo informować. Co więcej, celebrytka postanowiła zablokować możliwość komentowania jej postów w social mediach. Sama odezwała się do obserwujących następującymi słowami.

"Widzę wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo do was wrócę i wytłumaczę wszystko, obiecuję. Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuję jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham" - obwieściła żona Aleksandra Milwiw-Barona.

Sandra Kubicka urodziła. Baron potwierdził oficjalnie

Podczas Polsat Hit Festiwal Baron potwierdził narodziny swojego pierwszego synka. 

"Bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was wszystkich serdecznie zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo!" - ogłosił ze sceny Baron.

Polsat Hit Festiwal: Gdzie oglądać?

Fani muzyki i gwiazd mogą oglądać Polsat Hit Festiwal 2024 w sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie, a także na platformie Polsat Box Go.

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy