Reklama
Reklama

Niepokojące wieści od Sandy Kubickiej nadeszły w piątkowe popołudnie. Fani chcą wiedzieć, co się stało

Wydawało się, że życie Sandry Kubickiej zmierza w coraz lepszym kierunku. Modelka jest w szczęśliwym związku z Alkiem Baronem, z którym spodziewa się dziecka. Para niedawno chwaliła się także budową domu. Nagle okazało się jednak, że w życiu Sandry Kubickiej stało się coś poważnego. Na razie nie wiadomo, o co chodzi...

Sandra Kubicka i Alek Baron czekają na narodziny dziecka

Sandra Kubicka i Alek Baron tworzą szczęśliwy związek. Nie dość, że para spodziewa się dziecka, to jeszcze niedawno zakochani wzięli ślub. Dodatkowo razem remontują dom. Wydaje się, że oboje w końcu odnaleźli szczęście i w ich życiu niczego nie brakuje.

Reklama

Problemy zdrowotne Sandy Kubickiej

Sandra Kubicka od dawna wiedziała, że ciąża prawdopodobnie nie będzie dla niej lekka. Kobieta z powodów zdrowotnych miała problemy z zajściem w ciąże.

Podobnie sprawa ma się z porodem, który z przyczyn zdrowotnych ma odbyć się przez cesarskie cięcie.

"Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy kładą mnie do szpitala i kiedy powitamy bąbla na świecie. Momentalnie poczułam jakąś taką ogromną ulgę i od razu mam spokojniejszą głowę"- napisała niedawno Kubicka.

Gwiazda wyjawiła także, że ten moment nadejdzie wcześniej, niż gdyby rodziła naturalnie. Cesarskie cięcie zaplanowano około miesiąca przed wyliczonym terminem.

Niepokojące wieści nadeszły w piątkowe popołudnie

Przez cały dzień Sandra Kubicka była obecna na Instagramie. Na relacji udostępniała zabawne filmiki. Nic nie zwiastowało tego, że następny kafelek przyniesie tak niespodziewane wieści. Sandra Kubicka dodała czarno-biały filmik, na którym “przesyła buziaki" do odbiorców. Wideo opatrzyła podpisem:

“Widzę Wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo wrócę do Was i wytłumaczę wszystko, obiecuję. Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuje jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham".

Na razie nie wiadomo, do czego odnosi się wpis Sandry Kubickiej. Miejmy nadzieję, że sprawy uporządkują się szybko i modelka wyjaśni fanom, co tak mocno wpłynęło na jej samopoczucie.

Zobacz też:

Blanka Lipińska nadal płacze po Baronie? Znalazła sposób na uporanie się z przeszłością

Zaskakujące wieści na temat Sandry Kubickiej. Modelka podjęła niespodziewaną decyzję

Baron ma nie tylko znaną żonę, ale także babcię. Grała w popularnych serialach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy