Reklama
Reklama

Majka Jeżowska świętuje w Sopocie. Artystka zaapelowała ze sceny

Majka Jeżowska ma powody do świętowania. 25 maja artystka obchodzi urodziny. Z tej okazji na Polsat Hit Festiwal przygotowano dla niej niespodziankę. Tego dnia w Operze Leśnej odbył się koncert "Najpiękniejsza w klasie. Majka Jeżowska", podczas którego gwiazda celebrowała 45 lał twórczości.

Majak Jeżowska 45 lat na scenie

Majka Jeżowska należy do jednych z najpopularniejszych polskich wokalistek. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt.  Była wielokrotnie  laureatką opolskiego festiwalu. Jej piosenki "A ja wolę moją mamę",  "Od rana mam dobry humor", "Jadę w świat" i "Najpiękniejsza w klasie" znają wszyscy. Na jej koncertach świetnie bawią się zarówno dorośli, jak i ich pociechy.

Polsat Hit Festiwal w tym roku jest wyjątkowy. 30-lecie pracy artystycznej obchodził Andrzej Piaseczny, a w sobotę świętuje Majka Jeżowska. Artystka obchodzi 45-lecie pracy artystycznej. Nie dość tego gwiazda tego dnia obchodzi swoje urodziny!

Reklama

Polsat Hit Festiwal. Wyjątkowe przesłanie ze sceny

Majka Jeżowska na Polsat Hit Festiwal świętuje. W Operze Leśnej w Sopocie rozbrzmiały takie przeboje artystki jak: "Najpiękniejsza w klasie", Wszystkie dzieci nasze są", "Na plaży", "Od rana mam dobry humor".

Kiedy do Majki dołączyła na sopockiej scenie Krystyna Prońko, obie gwiazdy wykonały piosenkę "On nas nie kochał". To  prawdziwa historia miłości obu gwiazd do tego samego mężczyzny.  Majka Jeżowska zadedykowała tę piosenkę wszystkim kobietom. wspomniała o siostrzanej miłości i zaapelowała, by kobiety zawsze się wspierały.

To były bardzo wzruszające słowa. Na dodatek Majka Jeżowska i Krystyna Prońko włozyły w wykonanie wspomnianej piosenki dużó serca.

Na zakończnie Majka podkreśliła: "Moja ukochana pani profesror z Akademii Muzycznej w Karowicach - Krysia!".

"Nie znam drugiej takiej osoby, która by tyle pięknych piosenek dla dzieci napisała i zaśpiewała" - podkreśliła Krystyna Prońko na koniec swojego występu.

Polsat Hit Festiwal. Nagroda dla Majki Jeżowskiej

Potem nastąpił uroczysty moment wręczenia Majce Jeżowskiej statuetki. Gwiazda otrzymała Słowika z rąk Przemysława Białkowskiego z Interii. 

Maciej Dowbor przypomniał też o urodzinach Majki, a publiczność odśpiewała "Sto lat" solenizantce.

To jednak nie był koniec występu gwiazdy w Sopocie. Do Majki Jeżowskiej dołączył Malik Montana i oboje wykonali  utwór "Bawimy się w życie".

Zobacz też:

Sykut-Jeżyna komentuje powrót Cichopek do Polsatu. Padły wymowne słowa

Andrzej Piaseczny odebrał statuetkę z rąk Niny Terentiew. Padły wzruszające słowa

Jeżowską i Prońko łączy nie tylko talent muzyczny. Kiedyś kochały tego samego mężczyznę

Jego piosenek słuchają miliony, ale stacje radiowe nie chcą ich grać. Zdradził powód  [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy