Reklama
Reklama

Majka Jeżowska odebrała statuetkę z rąk Przemysława Białkowskiego z Interii

Na Polsat Hit Festiwal Majka Jeżowska świętowała podwójnie. Gwiazda polskiej sceny obchodziła 45-lecie pracy artystycznej oraz urodziny. Na zakończenie jubileuszowego koncertu odebrała statuetkę Słowika z rąk Przemysława Białkowskiego z Grupy Interia.

Majka Jeżowska należy do jednych z popularniejszych gwiazd polskiej sceny. Na jej piosenkach dla dzieci wychowały się pokolenia, ale też wiele osób świetnie bawi się przy jej repertuarze. Jeżowska nie chce być szufladkowana, na dowód tego, że wśród jej słuchaczy są i młodzi i starsi artystka zaprosiła do współpracy Malika Montanę. Tak niezwykły duet pojawił się na sopockiej scenie w drugim dniu Polsat Hit Festiwal 2024.

Reklama

Polsat Hit Festiwal. Jubileusz Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska świętowała urodziny i 45 lat na scenie podczas Polsat Hit Festiwal. Zaśpiewała nie tylko z Malikiem Montaną. Na scenie towarzyszyła jej również inna wspaniała gwiazda i przyjaciółka - Krystyna Prońko.  Z sopockiej sceny rozbrzmiały takie hity jak: "Najpiękniejsza w klasie", "Wszystkie dzieci nasze są", "Na plaży", "Od rana mam dobry humor", "Laleczka z saskiej porcelany", "Dłonie", "On nas nie kochał" oraz wielki przebój "A ja wolę moją mamę".

Publiczność bawiła się doskonale. 

Polsat Hit Festiwal. Majka odebrała Słowika

Jubileusz Majki Jeżowskiej obfitował w wiele niespodzianek. Na zakończenie tego wyjątkowego koncertu gwiazda otrzymała statuetkę Słowika. Nagrodę muzycznego festiwalu wręczył wokalistce Przemysław Białkowski z Grupy Polsat Interia. 

"Drodzy państwo, powinienem zapytać, jak się bawicie, ale widzę, że bawicie się świetnie. Zresztą jak inaczej można się bawić, przy przebojach Majki Jeżowskiej" - zaczął Przemysław Białkowski.

"No hulają, ale skąd mają siłę, bo że ja mam siłę, to się sama dziwię" - wtrąciła Majka.

"Mam ogromny zaszczyt w imieniu swoim i całej redakcji Interia, a także 21 milionów użytkowników, którzy miesięcznie czytają Interię, wręczyć tę statuetkę za pani optymizm, za pani energię, za pani uśmiech, którymi potrafi pani zarażać, co zresztą widzimy tutaj" - mówił przedstawiciel Interii, wręczając statuetkę artystce.

Zobacz też:

To ona wygryzie gwiazdy śniadaniówek? Mówi wprost, jaki ma plan [POMPONIK EXCLUSIVE]

Andrzej Piaseczny odebrał statuetkę z rąk Niny Terentiew. Padły wzruszające słowa

Zaskakujące wyznanie Majki Jeżowskiej. Kim byłaby, gdyby nie śpiewała?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Hit Festiwal | Majka Jeżowska | INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy