Reklama
Reklama
Tylko u nas

To ona wygryzie gwiazdy śniadaniówek? Mówi wprost, jaki ma plan [POMPONIK EXCLUSIVE]

Influencerka Julia Żugaj gościła wczoraj na ściance podczas pierwszego dnia imprezy Polsat Hit Festiwal. Znana z działalności w internecie w rozmowie zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, gdzie widzi siebie w przyszłości. Jej odpowiedź zaskakuje - czy jej fani powinni się zacząć martwić?

Julia Żugaj pojawiła się w pierwszym dniu Polsat Hit Festiwal 2024

Julia Żugaj jest influencerką młodego pokolenia. Zaczynała swoją karierę w TeamX 2, a następnie zbudowała ogromną społeczność. Gościnnie występuje też u innych internetowych twórców, tworząc content na YouTube, Instagrama i TikToka. Podczas trwania Polsat Hit Festiwal rozmawiała z Damianem Glinką i opowiedziała o swoich planach na przyszłość.

Reklama

"Dostałam zaproszenie od Polsatu i stwierdziłam, że nie mogę przepuścić takiej okazji i chciałam przyjechać, posłuchać fajnych koncertów" - wyjawiła nam influencerka.

Influencerka Julia Żugaj ma coraz częściej po drodze z telewizją

Co więcej, Julia Żugaj przyznała, że coraz częściej myśli o karierze w telewizji. Czy jej fani, którzy oglądają ją głównie w internecie,już powinni się zacząć martwić?

"Ostatnio jakoś tak się złożyło, że często jestem. Na "Tańcu z Gwiazdami" byłam i teraz tutaj, ale ogólnie mam wrażenie, że z telewizją jest coraz lepiej i coraz mi bardziej gdzieś tam starsi [widzowie - przyp. red.], nie tylko dzieciaczki zaczynają mnie kojarzyć. Ostatnio też u Kuby Wojewódzkiego byłam. Jakoś tak po drodze mi tutaj" - dodała Julia Żugaj w rozmowie z Pomponikiem.

Julia Żugaj widzi się w telewizji. Poprowadzi śniadaniówkę?

Wygląda na to, że 23-letnia influencerka jest mocno nastawiona na pracę przy większych formatach, niż tylko w tworzeniu contentu do mediów społecznościowych. Wprost przyznała, że nie boi się kamery i chętnie widziałaby się w prowadzeniu programu, a nawet imprezy tak dużej, jak Polsat Hit Festiwal.

"W przyszłości bardzo bym chciała pracować w telewizji. Tak myślę, że to jest taka fajna droga dla mnie, bo mnie kamera nigdy nie przerażała. Ja się czuję bardzo dobrze w mówieniu i na przykład na takich koncertach jak dzisiaj, chętnie bym coś poprowadziła. Także mam nadzieję, że ta moja droga mnie tu zaprowadzi [do telewizji - przyp. red.] - wyjawiła Pomponikowi Julia Żugaj.  

Co prawda na razie Julia jest zaangażowana w mnóstwo innych projektów, ale nie wyklucza, że gdyby dostała propozycję z telewizji do poprowadzenia śniadaniówki, to chętnie by ją zaakceptowała.

"Swojego programu jeszcze nie obmyśliłam, ale bardzo bym chciała jakiś poprowadzić na przykład "You can Dance Kids". To by było super, bo to jest to coś, na czym też się znam. W śniadaniówce, bym też mogła pracować (...) Myślę, że bardzo bym się dobrze w tym odnalazła. Sama lubię oglądać śniadaniówki, tam jest wiesz, co 15 minut inny temat, zmiana całkowicie koncepcji. Chcesz się jak najwięcej dowiedzieć od tych gości na jakiś fajny, interesujący temat i bym mogła tam pracować, jak najbardziej" - podsumowała Julia Żugaj.

Życzymy powodzenia!

Zobacz też:

Nawet Lewandowski nie pomoże. Fani Żugaj rozczarowani

23-letnia Julia Żugaj szczerze o ślubie i budowie domu. Niewiarygodne, co jeszcze ma w planach

Cichopek przyłapana w Sopocie. Najpierw zapowiadano wielki powrót, a teraz takie zdjęcia [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Żugaj | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy