Reklama
Reklama
Tylko u nas

Cichopek przyłapana w Sopocie. Najpierw zapowiadano wielki powrót, a teraz takie zdjęcia [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek po wielu latach nieobecności wraca do Polsatu. Takie wieści zelektryzowały fanów przed weekendem. Partnerka Macieja Kurzajewskiego ma poprowadzić jeden z koncertów podczas Polsat Hit Festiwal w Sopocie. Teraz nadeszły zdjęcia z pierwszych prób przed tym wydarzeniem. Tak Cichopek radzi sobie na scenie. Zobaczcie, tylko u nas.

Przed nami drugi dzień Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie. Na widzów czeka mnóstwo atrakcji i wiele muzycznych wydarzeń. Jednym z nich będzie jublieuszowy koncert Majki Jeżowskiej, który poprowadzi Kasia Cichopek. 

Celebrytka wraca do Polsatu po nastu latach nieobecności. 

Kasia Cichopek już na sopockiej scenie. Mamy zdjęcia

Te wieści potwierdził agent aktorki i prezenterki, Patryk Wolski.

Reklama

"Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy" - przypomniał. 

W sobotnie popołudnie Cichopek pojawiła się na deskach Opery Leśnej, by wziąć udział w próbach do wielkiego koncertu. Zobaczcie na naszych zdjęciach, jak ukochana Maćka Kurzajewskiego radzi sobie w nowej roli. 

Z tej okazji warto przypomnieć, że Katarzyna Cichopek w przeszłości prowadziła kilka edycji festiwalu w Sopocie w latach 2006-2008 i 2010. Takie doświadczenie może okazać się bardzo cenne już dziś wieczorem. 

Początek koncertów w Sopocie już o 20, a jubileuszowy występ Majki Jeżowskiej zaplanowano na godzinę 22:20. Wszystko oczywiście na antenie Polsatu. 

Zobacz też:

Sykut-Jeżyna komentuje powrót Cichopek do Polsatu. Padły wymowne słowa

Hakiel w niespodziewany sposób zareagował na informację o ciąży Dominiki. "Zaczął się pakować"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy