Reklama
Reklama

Takie wieści prosto z Sopotu. Wraca kultowy program. To już pewne

Polsat Hit Festiwal to okazja, by przypomnieć gwiazdy, których kariera zaczęła się w Polsacie. Jedną z pierwszych grup, która wystąpiła na sopockiej scenie byli muzycy z zespołu ENEJ. Ich kariera zaczęła się w "Must Be the Music". Teraz dowiadujemy się, że program wróci! Kora i Elżbieta Zapendowska były zauroczone ich muzyką.

Polsat Hit Festiwal. "Debiutowali w Polsacie". ENEJ

Telewizja Polsat pomogła wielu artystom zaistnieć. Dzięki niej wielu z nich zaczęło kariery. Na Polsat Hit Festiwal pojawiły się niektóre gwiazdy, które rozbłysły na antenie Polsatu. W sobotnim koncercie pod nazwą "Debiutowali w Polsacie" możemy usłyszeć: Anię Dąbrowską z piosenką "Z Tobą nie umiem wygrać", Krzysztofa Zalewskiego z "Annuszką", Zakopower. z "Kiebyś Ty", Afromental. z "Rock&Rollin’Love" oraz grupę Enej z Radio Hello", którym przed laty wygrali polsatowski talent show "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Reklama

Polsat Hit Festiwal. Edward Miszczak przekazał ważną informację

Na Polsat Hit Festiwal ENEJ wykonali dwie piosenki "Radio Hello" oraz "Skrzydlate ręce". Produkcja przygotowała dla muzyków niespodziankę. Ich najbliżsi wspominali, jak 13 lat wcześniej grupa debiutowała w "Must Be the Music. Tylko muzyka". Jak im kibicowali. 

Potem na scenę wszedł Edward Miszczak, który wręczył grupie statuetkę. Ale wówczas wydarzyło się jeszcze coś ważnego. Wszyscy usłyszeli zapewnienie, że kultowy program "Must Be the Music. Tylko muzyka" wraca wiosną na ekran! Program będzie można oglądać w stacji Polsat.

"Dobry wieczór Sopot, dobry wieczór Polsko. Tak mówi Ibisz. Panowie, jak miło patrzeć wam w oczy. Chciałem upamiętnić tę 13 rocznicę. Wtedy pracowałem w innym miejscu i nie wierzyłem panowie, że wam się uda. A udało się. Niech ta okazja będzie pretekstem do tego, żeby powiedzieć, że "Must Be the Music wraca!" - mówił Edward Miszczak w Operze Leśnej w Sopocie.

Zobacz też:

Sykut-Jeżyna komentuje powrót Cichopek do Polsatu. Padły wymowne słowa

Andrzej Piaseczny odebrał statuetkę z rąk Niny Terentiew. Padły wzruszające słowa

Jeżowską i Prońko łączy nie tylko talent muzyczny. Kiedyś kochały tego samego mężczyznę

Jego piosenek słuchają miliony, ale stacje radiowe nie chcą ich grać. Zdradził powód  [POMPONIK EXCLUSIVE]


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Zalewski | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy